Máte známé, kteří každoročně podnikají zajímavé zájezdy co zemí, o nichž se vám ani nesnilo? Anebo jste v televizi viděli krásnou reportáž ze sluncem zalité země, kde je krásně každoročně a kde lze poznat nejen nové kraje, ale i jiné tradice, zvyky a ochutnat netradiční kuchařské speciality? Neodpírejte si víc tyhle světové krásy a vydejte se třeba do Karibiku. Jeďte na vlastní pěst a prožijete mnohá skvělá dobrodružství!

Proč právě Karibik?

Zájezdy do Karibiku si každoročně koupí mnoho turistů od nás i z jiných zemí světa. Není se čemu divit. Jde o zemi, která má co nabídnout milovníkům fauny i flóry! Právě nyní je ta nejlepší doba pro to, abyste navštívili tuto oblast. Od října do dubna se zde nenachází hurikány, bouře a teploty jsou více než příjemné. Teplota Karibského moře totiž nezřídka v hlavní sezóně překračuje i 30 ºC!

Vyberte si z mnoha států

Zaletět si můžete kupříkladu na Antily – Kubu, Haiti, Jamajku, Panenské ostrovy, Svatý Kryštof, Svatý Vincenc a mnohé jiné, na Bahamy nebo pobřeží Střední a Jižní Ameriky. Letenky do Karibiku se dají sehnat i za velmi příznivé ceny, stačí jen sledovat nabídky leteckých kanceláří a počkat si na tu správnou chvíli.

Stejně tak to platí se zájezdy. Kupříkladu na Kubu – Varadero, si můžete pořídit zájezd již od 28 490 Kč a to se jedná o zájezd all inclusive! Byli byste ubytování v Club Tropical ** v centru Varadera. Poblíž jsou obchůdky, restaurace a místní trh. Vzdálenost od Havany – letiště do hotelu je cca 150 minut. Ubytování zahrnuje klimatizaci, sociální vybavení, televizi se satelitem, za poplatek trezor a někde je k dispozici i balkon nebo terasa. Večer se příležitostně pořádají zábavné programy. Nechybí ani recepce, restaurace, bar, také bazén s terasou na slunění a lehátky se slunečníky.

Vydejte se i vy do Karibiku a užijte si nádherné dny plné pohody, relaxuj a příjemného počasí!

Zaleťte si do Karibiku a užijte si báječnou dovolenou i v zimě
Hodnocení článku

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here