Je jedno, kolik vám je let, do jaké země se vydáte a co všechno si na cestě dopřejete. Když za vámi zmizí hranice České republiky, stáváte se vlastně ohroženým druhem, který se musí chránit. Nemůžete spoléhat na štěstí a doufat, že se vám na cestě nic špatného nepřihodí. Je naopak nutné se připravit, myslet na nejhorší a krýt se pomocí pojistek. Přibalte si na cesty osvědčenou „pětku“.

letecky.net_online_ergo_cz_nahledovy

Klasické s výhodnými limity

Základem cestovatelského balíčku je klasické pojištění na cesty do zahraničí. Nezapomeňte si správně nastavit destinaci a pojistit si všechny dny, které budete mimo ČR. O kvalitě rozhoduje výše limitů společně s podmínkami. Co se týče limitů, jejich ideální výše je 5 000 000 Kč, protože za lékařskou péči se platí všude draze. Před podepsáním smlouvy si důkladně pročtěte VPP pro pojištění do zahraničí, ať víte, v jakých situacích vás daná pojistka ochrání.

letecky.net_online_ergo_cz_01

Doplňkové pro větší jistotu

I v běžném životě se hojně uplatňuje tzv. pojistka na blbost. Prodává se pod označením pojištění odpovědnosti (více se o něm dozvíte tady) a hodí se ve chvíli, kdy cizí osobě svým nezodpovědným chováním způsobíte škodu na zdraví, na majetku nebo finanční. Třetím vhodným pojištěním na každou cestu je pojištění úrazu. Možná ho máte, jenže ono nemusí za hranicemi ČR platit. Vyrážíte na vlastní pěst a nechcete se třást strachy kvůli tomu, že přijdete o své peníze při každé rezervaci? Sjednejte si pojištění storna. Pětici vhodných uzavírá pojištění zavazadel, díky kterému dostanete finanční kompenzaci v případě jejich ztráty, zničení, zpoždění nebo zničení.

letecky.net_online_ergo_cz_02

Výhodněji online

Seznam už máte, kde výhodně nakoupit? Neztrácejte čas chozením na pobočku, pohodlně se usaďte a sjednejte si pojistky online. Cena cestovního pojištění je při této formě nižší, dočkáte se i slev nebo atraktivních bonusů.

Zodpovědný cestovatel nevyráží do zahraničí bez řádného pojištění!
5 (100%) 1 vote

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here