Chtěli byste strávit dovolenou pěkně v teple, ale mimo hlavní sezónu? Pokud upřednostňujete spíše klid než pláže plné aktivit a pohybu, rádi odpočíváte pod slunečníkem a jen tak si čtete a posloucháte šum moře, právě pro vás je tu finančně zvýhodněný program zájezdů pro seniory 55+.

Co nabízí program „Dovolená 55+“?

Tento finančně zvýhodněný program je určen osobám starším 55 let a navazuje na dotační programy španělské vlády. Zájezdy probíhají na jaře a na podzim, tedy mimo hlavní sezónu. Účastníci si tak mohou užít ničím nerušenou dovolenou v teplém podnebí a vyměnit naše sychravé počasí za prosluněné dny.

Dovolená 55+ program je speciální program, kterého se mohou zúčastnit pouze osoby, které dosáhly 55 let. Pokud se takováto osoba rozhodne strávit krásnou dovolenou v některé ze španělských destinací, může si vzít jako doprovod jednoho dalšího cestujícího. Tento cestující není nijak omezen věkem.

Pokud se rozhodnete strávit svou dovolenou na Sicílii, alespoň jeden účastník musí být starší 55 let a jako doprovod s ním může jet libovolný počet osob bez ohledu na věk.

Úžasná dovolená pro seniory je však dostupná za příplatek i pro osoby mladší 55 let, které nesplňují tyto podmínky.

Dotační program do pěti destinací

Užijte si slunce, odpočinku a pohody na těchto úžasných pěti místech, která spadají do programu „Dovolená 55+“. Cestovní kancelář Delfín travel nabízí tyto destinace: Albánie, Andalusie, Menorca, Mar Menor a Sicílie.

Jaké výhody na vás čekají?

Zájezdy jsou uzpůsobené věkové kategorii 55+. Na této úžasné dovolené pro seniory si nejen odpočinete, ale užijete si také spoustu zábavy. Čeká na vás nadstandardní delegátská péče, jedinečné cenové podmínky a velmi komfortní ubytování.

Cestovní kancelář Delfín travel nabízí opravdu mnoho výhod.

U odbavení je vždy přítomen zaměstnanec této cestovní kanceláře. Delegát je vždy při vás a rád vám se vším pomůže a poradí.

Výhodná dovolená pro seniory s CK Delfín travel
4 (80%) 1 vote

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here