Ušetřete na letošní dovolené díky srovnání cen zájezdů

K velmi příjemným “starostem“ tohoto období patří plánování a pořizování si letní dovolené. Jestliže vás trápí vysoké ceny pobytů a přejete si sehnat takový, na nějž byste finančně dosáhli, ale zároveň by byla splněna všechna vaše přání, navštivte internetové stránky NewTravel.cz. Najdete na nich srovnání zájezdů, a tak si budete moci rezervovat některý levný, do destinace, kterou preferujete a v termínu, kdy budete mít volno.

Rychlý, snadný a ucelený přehled

Levná dovolená pro celou vaši rodinu je vám díky srovnávači zájezdů skutečně nadosah. Vybírat můžete zájezdy do 20 tisíc hotelů od 105 ověřených cestovních kanceláří do mnoha zemí světa. Postačí uvést pár základních informací, jako je země, lokalita nebo hotel, kde se chcete podívat a typ zájezdu. Pro upřesnění můžete uvést bližší údaje, jako je datum odjezdu a příjezdu, požadované stravování, dopravu a poté kliknout na buton Hledat. Toto možnost již využilo více než 70 000 klientů.

Během okamžiku se zobrazí pobyty odpovídající vašim kritériím a nezbývá, než vybírat. Cestovní smlouvy jsou následně uzavírány přímo u cestovní kanceláře, jež daný zájezd prodává. Všechny CK, které na NewTravel.cz nabízí dovolené, jsou pojištěny. Jde o společnosti, jako Čedok, Fischer, Firo tour, EXIM tours, Nev-Dama…

Využijte zkušeností cestovatelů před vámi

Určitě oceníte možnost zhlédnutí recenzí hotelů, které na NewTravel.cz taktéž najdete. Vyvarujete se tak nechtěným a nepříjemným překvapením přímo z daného hotelu, jeho okolí, služeb, stravy… a dovolená proběhne k vaší spokojenosti.

Vynikající hodnocení má kupříkladu hotel Filerimos Village, který se nachází v Řecku, na ostrově Rhodos. Písčito-oblázková pláž se nachází jen 600 m od hotelu, nechybí na ní sprchy, lehátka a slunečníky. I bary a restaurace vám budou blízko, nachází se cca 350 m od Filerimos Village. Získat pobyt právě zde můžete již od příjemných 9 650 Kč.

Zavítejte na webové stránky NewTravel.cz a vyberte si zájezd za výhodnou cenu, kterou vám jinde nenabídnou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *