Čím dál, tím víc nám pomáhají uspořit peníze důmyslné porovnávače cen. Možná znáte srovnávače zboží, ale slyšeli jste už o online cestovní agentuře Travelportal.cz, na jejichž webových stránkách si můžete rychle a jednoduše porovnat jednotlivé nabídky zájezdů? A že jich není málo!

Nabízí dovolené a zájezdy od mnoha prověřených cestovních kanceláří, které se pohybují na českém trhu cestovního ruchu. Aktuální počet nabídek je téměř 761 000! Jejich aktualizace probíhá přibližně každou půlhodinu.

Vyzkoušejte srovnávač sami, je to jednoduché

Vyhledat si zajímavé nabídky last minute zájezdů, ale i všech ostatních, je skutečně snadné. Zadáte destinaci, kterou byste rádi navštívili, požadovaný odjezd a návrat, vyplníte počet osob, druh stavování, způsob dopravy, odkud chcete odjíždět a cenu. Využijte-li ještě rozšířené vyhledávání, lze zadat i druh ubytování, typ zájezdu a např. jméno hotelu.

Čím více údajů vyplníte, tím lépe bude zájezd splňovat vaše požadavky. Jestliže nemáte vyhraněné preference, můžete zadat např. jen destinaci a cenu. Zobrazí se vám větší množství zájezdů. Až se vám zobrazí, můžete je dál seřadit podle ceny, doporučení, hvězd nebo slevy.

Při procházení nabídky se vám jistě zalíbí více zájezdů, které odpovídaly vašim požadavkům. Každý takový zájezd si můžete přidat k porovnání. Až projdete celou nabídku, zobrazte si zájezdy, které jste si přidali k porovnání a dejte si čas na definitivní rozhodnutí, na které místo se vydáte tentokrát.

Poznávací zájezdy nadchnou jednotlivce, páry i skupinky

Při vyhledávání zájezdů si můžete zvolit i typ zájezdu. Rozhodnete-li se pro poznávací zájezdy, vězte, že se budete moct seznámit s novými lidmi, kulturou, novými městy, zajímavými místy, která jsou něčím výjimečná… Poznávací zájezdy jsou ideální jak pro jednotlivce, tak pro více osob. Hledáte-li dovolenou, na které chcete být sami, ale zároveň s lidmi, nebo jednoduše nemáte s kým jet, přesto byste se někam rádi podívali, určitě se pro něj rozhodněte. Nebudete litovat! Stejně dobře si je ale užijí i páry, party přátel nebo rodiny.

Navštivte webové stránky cestovní agentury Travelportal.cz a najděte ideální dovolenou, která splní všechny vaše přání.

Ušetřete díky srovnání cen last minute zájezdů na Travelportal.cz
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here