Image converted using ifftoanyKdyž někde letíme, kupříkladu do Austrálie, jsme velmi hákliví na jakékoli meškání či zdržení. Nervozita je na vysokém bodě stupnice do sta, dusno by se dalo krájet a nezřídka panikaříme, co jsme ještě zapomněli zabalit, vyřídit… Blíží se čas, kdy potřebujeme opustit domov a vydat se na letiště, abychom měli dostatek času na odbavení a zorientování se. A právě v této chvíli se víc než hodí, máme-li k dispozici objednané taxi s klidným řidičem, které zastaví v domluvený čas u vašeho domu a spolehlivě vás přiveze na Letiště Václava Havla v Praze Ruzyni.

Jak si objednat taxi?

Díky pokroku doby, zjednodušování a přibližování se co nejvíce zákazníkům, můžete vybírat ze dvou způsobů, jak si tuto příjemnou službu objednat.

  • Telefonicky – jednoduše zavoláte na tel. číslo 222 111 000 a domluvíte se s operátorkou na detailech pro přistavení vozu.
  • On-line objednávkou – na webových stránkách taxi-praha.cz kliknete na On-line objednávka taxi a vyplníte místo, na kterém si přejete vyzvednout. Ihned se vám zobrazí informace, za jak dlouho vás může taxi vyzvednout. Přejdete k objednávce a vyplníte cílovou adresu. Ihned se zobrazí přehledné shrnutí obou adres, předběžné ceny, délky i doby trasy. Vyplníte čas odjezdu, můžete doplnit i své přání a objednávku závazně odešlete.

Jízdu si můžete objednat okamžitě nebo využít předobjednávku na den a dobu, kdy budete potřebovat odvoz.

Proč si vybrat pro přepravu z/na pražské letiště právě Taxi Praha

Důvodů, které vás jistě přesvědčí a mile potěší, je spousta.

  1. banner-letiste-2Cena jízdného je v porovnání s běžnými přepravci až o třetinu levnější.
  2. Taxametr je spuštěn až po nastoupení klienta do vozu.
  3. Vozidlo umí Taxi Praha přistavit v zanedbatelně krátké době, bude vám k dispozici do pár minut od objednávky.
  4. Chcete-li si taxi na letiště předobjednat, můžete tak s klidem učinit. Dispečink totiž hlídá skutečnou dobu přistání letu a vůz přistavuje až v okamžiku samotného přistání.
  5. Je-li třeba vyzvednout na letišti návštěvu, nebo nějakou společnost, řidič je v příletové hale očekává s tabulkou s jejich jménem, nebo názvem firmy.
  6. Samozřejmostí je ochota řidičů s pomocí se zavazadly, nebo nástupem do vozu, vystupováním…
  7. Máte možnost kontroly účtenky i trasy, kterou jste jeli.

Využijete-li služeb společnosti Taxi Praha, připojíte se k dalším spokojeným zákazníkům, kteří se rádi vracejí, protože vědí, že se na ni mohou spolehnout po všech směrech. Řidiči jsou ochotní, příjemní, zkušení a vozidla ve výborném technickém stavu a čistotě.

Hledáte spolehlivé a levné pražské taxi, které vás přiveze i vyzvedne na Letišti Václava Havla?
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here