Je čas léta a prázdnin a proto studenti i pracující vybírají, kam pojede na dovolenou. Nosí si domů katalogy z cestovních kanceláří, ve kterých listují a přemýšlejí, kterou destinaci si vyberou. Dovolená je čas odpočinku a zasloužené relaxace po každodenní práci. Dovolenou si dnes může pořídit výhodně i levně.

Na českém trhu se nachází mnoho cestovních kanceláří, které nabízejí dovolené. Mezi jednu takovou cestovní kancelář patří i Student agency. Student agency představuje jednu z největších cestovních agentur v České republice. Patří mezi největšího prodejce letenek a jízdenek na trhu. Kromě prodeje dovolených, letenek a jízdenek se zabývá i prodejem jazykových a pracovních pobytů.

Slovo Student v názvu společnosti nevymezuje konkrétní cílovou skupinu. Takže nemusíte mít obavy, že si u této firmy nebudete moci zajistit dovolenou, když nejste student. Slovo student znamená pouze to, že se v životě máme co učit a co poznávat. Toto poznání a učení nabízí společnost formou cestování a studia v zahraničí.

Novou nabídku služeb Student agency tvoří dovolené. Jedná se o nabídku dovolených do zahraničí, kterou Vám zprostředkuje. Tato společnost vám pomůže vyřešit všechny otázky ohledně dovolené. Poskytne Vám odpovědi na otázky týkající se povinností před odjezdem na dovolenou. Zaměstnanci Student agency se o Vás budou starat i v průběhu dovolené.

Kompletní nabídku dovolené naleznete na internetových stránkách www.studentagency.cz. Velkou výhodou je, že pokud nemáte momentálně dostatek financí, Student agency dovolenou si můžete pořídit na splátky. Odpadne vám stres se sháněním potřebných financí a na svou dovolenou v klidu odjedete. Student agency dovolená jde totiž pořídit na splátky a to bez navýšení. Dovolená na splátky je realizovaná ve spolupráci s firmou Home Credit a.s. Můžete si tak zakoupit svou vysněnou dovolenou. Platbu za dovolenou si rozložíte do několika měsíčních splátek a nic nepřeplatíte. Dovolená na splátky se poskytuje již od ceny 3000 Kč za vybranou dovolenou.

K získání dovolené na splátky budete potřebovat pouze dva doklady totožnosti. Stačí tak zajít do Studnet agency vybrat si dovolenou a vyrazit. Předložíte dva doklady totožnosti a dovolená na splátky je vaše. Výši přímé platby při zakoupení zájezdu si zvolíte sami. Sami se pak můžete rozhodnout, jak budete úvěr za dovolenou splácet. Splácet můžete úvěr bez navýšení, a to formou čtyř měsíčních splátek a doplatku do výše úvěru. Nebo můžete úvěr splácet standardně. Standardní doba splácení úvěru za dovolenou tak bude 12 měsíců. Ovšem u standardní doby splácení dojde k navýšení splácené částky.

Zaujala vás nabídka dovolené od Student agency a kladete si otázku, jak si tuto dovolenou pořídit? K pořízení Vám stačí pár drobných kroků. Vyberete si dovolenou z on-line nabídky, při vyplňování nezávazné objednávky zakliknete možnost „mám zájem o financování bez navýšení“. Poté stačí příjit na kteroukoliv pobočku Student agency a úvěr s vámi bude vyřízen.

Student agency – dovolená do mnoha zemí i na splátky
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here