Splňte si svůj sen. S levnou letenkou můžete odletět, kde si přejete.

Myslíte si, že cestování je určeno pro ty, kdo mají vyšší plat, nemají děti nebo dostatek času? Vězte, že levné letenky, které nabízí webové stránky, na nichž najdete ty nejvýhodnější lety, umožní vycestovat do širých světů všem, kdo si to zlíbí.

Stačí, abyste se rozhodli, kde se chcete podívat, kterou zemi či kulturu poznat a vyhledat si možnosti, které vám budou nabídnuty. Kupříkladu na internetových stránkách Cestujlevene.com stačí zadat pár základních údajů o vás, destinaci a času odletu a přehled letenek je váš. Jestliže nemáte příliš volna, odcestujte alespoň na víkend, prodloužený víkend a dopřejte si výborný způsob, jak se zrelaxovat a odpočinout si.

Kolik můžete ušetřit?

Jistě budete nadšeni. Využijete-li některou z nabídek, ušetřit je možné až několik tisíc korun. Pokud se vám nabídka nezdá dostatečně výhodná, nebo do míst, kam se chcete dostat, momentálně není, stačí pár dnů počkat. Společnost Cestujlevne.com obměňuje letenky neustále a tak nezabere dlouho a vy si určitě přijdete na své.

Řecko, Itálie, Německo, New York, Toskánsko…

Lety se uskutečňují do mnoha zemí. Lákavou je kupříkladu možnost odletět za moře – do Ameriky, města New York za příjemnou cenu 12 790 Kč. Vybrat si můžete z termínů v květnu a červnu s návratem v měsících červenci a srpnu. Z Prahy si budete New York vychutnávat za 8,5 hodiny letu. V ceně je zahrnuto i zavazadlo o hmotnosti 23 kg. Jestliže vás neobtěžuje přestup, můžete cestovat ještě levněji. Letenku Praha – New York s přestupem v Berlíně si lze koupit za 11 969 Kč.

By: Annabelle Orozco

Odletět můžete v červenci do Apulie a Benátska za celkovou částku 783 Kč. Jde o 1 eurové letenky společnosti Volotea. Na trase Praha – Bari – Benátky – Praha si koupíte letenky za 729 Kč + 27 Kč + 27 Kč. Tento způsob cestování je velmi oblíbený a využívá jej ročně velké množství turistů. Vyzkoušejte jej a navštivte během pár dnů spoustu zajímavých míst.

Neváhejte, s akčními letenkami jsou vám vzdálené země nadosah.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *