malPatříte mezi spoustu zaměstnaných a zaneprázdněných osob či rodin a zatím jste si stále nevybrali tu pravou dovolenou z nabídek cestovních kanceláří? V tom případě se nechejte inspirovat destinacemi, které mají co nabídnout jedincům, párům i rodinám.

Německé cestovní kanceláře na našem trhu

Vynikajícím zpestřením nabídky trhu se zájezdy, dovolenými a pobyty do zahraničí přinášejí německé cestovní kanceláře. Právě jejich skvělé dovolené nabízí společnost Airstop.cz. Můžete tak sehnat levnější pobyt, na kterém ušetříte nezanedbatelné částky a uspořené peníze utratit za služby, suvenýry nebo zážitky v místě, kde budete trávit své zasloužené volno.

Lákavá exotika a klid v kouzelném prostředí

Pro všechny, kdo ocení průzračné moře, krásné pláže, klid ostrova a výtečné jídlo jsou dobrou volbou Maledivy. Kupříkladu Fihalhohi Island Resort, místo, jenž má 100% hodnocení od klientů, kteří zde svou dovolenou prožili, pořídíte již za něco málo přes 29.000,–Kč. Získáte tak nezapomenutelných 7 – 8 dnů vytouženého klidu v od ruchu a starostí každodenního života.

Historie, šnorchlování, zátoky, či krásné město Istanbul…? To je Turecko!

Pokud není ve vašich finančních možnostech dovolit si dovolenou na Maledivách, bude pro vás přístupnější Turecko.

Vybrat si můžete jak dovolenou u moře, plnou nevšedních zážitků v krásném prostředí, tak pobyt ve městě, např. v Istanbulu, který se nachází na dvou kontinentech. V Turecku na vás doslova dýchne kus zvláštní prastaré energie díky bohaté historii a kultuře.

Poznejte tajemství faraonů a dokonalý podmořský svět

Jste li vodomilové, máte rádi šnorchlování, potápění, korály a vše s mořem spojené, zaujme vás Egypt. Možnost potápění Egypt nabízí plnými doušky, můžete absolvovat potápěčskou školu a kochat se barvami ryb i atolů.

Pokud je vaším hobby historie, rádi poznáváte a hledáte stopy dávných časů, bude se vám v Egyptě líbit i po této stránce. Navštívit můžete např. Luxor, město, s nímž jsou faraoni nepochybně spjati, nebo Karnak plný svatyní. I hrobky si můžete prohlédnout a to v Údolí králů.

Prohlédněte si kompletní nabídku německých cestovních kanceláří a vydejte se na krásnou dovolenou do světa.

Prožijte skvělou letní dovolenou díky bohaté nabídce německých cestovních kanceláří
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here