Nová služba jako výhoda pro cestovní kanceláře i jejich klienty!

I vy s sebou na dovolenou jistě vozíte fotoaparát, mobilní telefon či kameru a co nejvíce fotíte, abyste měli památku na ta nejkrásnější místa. I vy si možná plánujete, jak si z pořízených záznamů vytvoříte koláž či video, abyste se mohli kochat a připomenout si pohodu a klid vaší dovolené. Plány ale po příjezdu končí, fotky a videa zůstávají v zapomnění. Právě to už se vám nestane, pokud budete vědět o nové službě. Je perfektní pro cestovatele i cestovní kanceláře či agentury.

Dokonalé zpracování zážitků

S novou službou, která má hned několik výhod pro cestovatele i pro cestovní kanceláře, přichází firma Videozážitek.cz. Nabízí originální zpracování zážitků pro každého, kdo si užíval dovolenou, zachytil nejkrásnější místa a zážitky do digitální podoby a tyto vzpomínky si chce uchovat.

Videozážitek.cz je služba, díky které dostanou vzpomínky na dovolenou jedinečnou podobu. Firma z dodaných materiálů vytvoří originální video. Fotografie upraví, video sestříhá a přidá popisy navštívených míst. Vše doladí ještě vaší oblíbenou hudbou. Díky tomu vznikne úžasná památka na dovolenou. Kdykoliv se na video podíváte, dostanete se zpět na místa, kde se vám tolik líbilo. Výhodou je, že se o nic nemusíte starat. Videozážitek.cz zpracuje vše za vás v profesionální kvalitě.

Jak to funguje v praxi?

Pokud si chcete zážitky z dovolené uchovat, podívejte se na stránky Videozážitek.cz. Zde vyplníte dotazník. Jeho účelem je zjistit, co si přejete a jaké jsou vaše představy o finální podobě videa. V dalším kroku pošlete firmě materiály přes službu uschovna.cz. Na základě podkladů bude určena cena. Pokud s ní budete spokojeni, grafici se ihned pustí do práce. Vaše zážitky z dovolené budou do videa zpracovány do 15 dnů. Poté máte ještě lhůtu 5 dnů pro připomínkování.

Jak pomáhá CK?

Nová služba povznese cestovní kancelář o level výše. Cestovní kancelář může zpracování videa nabízet svým klientům, a navíc pro ně získá lákavou slevu ve výši 20 %. Do videa bude zakomponováno logo či jiné informace o cestovní kanceláři. Klienti díky tomu budou s kanceláří ve spojení i když už budou dávno doma. Právě to zvýší povědomí o službách cestovní kanceláře a dopomůže k tomu, aby se klienti vrátili, případně ji doporučili.

Co na tento originální nápad říkáte vy? Necháte si vytvořit video z dovolené?

Hodnocení článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *