PrimorskoNa svou letošní dovolenou se teprve chystáte, a protože jste v zaměstnání ve skutečném zápřahu, nevybrali jste zatím mezi nabídkou dovolených, neřešili letenky…? Anebo jste si v červnu užili cestování po horách a průsmycích a nyní vás lákají zájezdy strávené daleko u moře?

Ať už je to jakkoli, všichni jistě uvítáte možnost vybrat si zájezdy levně, za přijatelné ceny a s nabídkou lákavých slev, které najdete na webových stránkách www.travelak.cz.

Navštivte krásné a cenově dostupné Bulharsko

Jestli jste se v posledních pár letech nedostali do Bulharska, určitě to napravte! Tato země totiž prošla velkým boomem, co se služeb klientům týká, a proto se stává stále oblíbenější a populárnější.

Krásné prostředí, příjemní obyvatelé, čistá voda, slunečné počasí a také nabídky restaurací, barů i potravin za přijatelné ceny jsou velkou předzvěstí toho, že vás v této zemi čeká krásná a pohodová dovolená.

Využít můžete kupříkladu jedinečnou nabídku zájezdu last minute do hotelu Elena***, nacházejícího se v letovisku Primorsko, které leží asi 52 km jižně od Burgasu. Hotel se nachází přibližně 200m od písečné pláže, takže se nemusíte bát dlouhých, nechtěných tras budete-li mít chuť se vykoupat. Za příjemnou cenu od 8.000,–Kč můžete strávit 8 a více dnů trvající zájezd na tomto oblíbeném místě turistů.

Dovolená je bez stravy, ale zvážíme-li skutečně přijatelné ceny v restauracích, neměl by v tom být žádný problém.

Průměrné teploty kolem 27 °C, vynikající služby a nabízené aktivity z něj dělají oblíbenou destinaci. Je zde kupříkladu přírodní vodní rezervace, kde hnízdí kormoráni a jiní ptáci a část řeky je přístupná na lodi v doprovodu průvodce.

Velmi levné letenky

Jste-li vyznavači cestování, létání, eurovíkendů, návštěv různých měst a zemí, nenechte si ujít letenky za nízké ceny. Se značnou úsporou financí se tak dostanete do USA, do Španělska, Barcelony, nebo jinde.

Návštěvou stránek travelak.cz objevíte nové možnosti levného cestování, dovolených a zájezdů. Navštivte je ještě dnes!

Levné letenky, levné zájezdy, dostatek dovolené a záliba v cestování, to vše vám umožní zažít dovolenou několikrát v roce!
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here