Určitě jste již někdy viděli monstrózní lodě plné kontejnerů. Právě kontejnerová přeprava se stala synonymem pro transport nákladu na dlouhé vzdálenosti. Tento způsob přepravy je uplatňován především při přepravě nákladu po vodě. Proto je s kontejnery úzce spjatá i lodní přeprava. Emons, spediční společnost s celosvětovou působností, nabízí sjednání kontejnerové přepravy do jakéhokoliv světového přístavu. Díky husté dopravní síti zahrnující jak kamionové, tak železniční linky, není žádný problém expedovat zásilku z ČR s tím, že vlakem anebo kamionem bude přepravena do jednoho z evropských přístavů. Tímto přístavem může být německý Hamburg, ale také nizozemský Rotterdam či jakýkoliv jiný evropský přístav. Z přístavu pak bude samotný kontejner naložen na loď a bude moci putovat na místo určení.

Multimodální systém přepravy pro větší efektivitu

Je naprostou samozřejmostí, že jakmile expedujete kontejner ze své firmy, s jistotou dorazí do svého cíle. Kontejnerová přeprava má tu výhodu, že ve chvíli, kdy se kontejner zapečetí, není jediný důvod jej během cesty otevírat. Právě proto je kontejnerová přeprava velmi spolehlivý a bezpečný způsob transportu nákladu.

Transfer z vnitrozemí do přístavu bez jediného problému

Emons disponuje vlastním železničním a kamionový spojením do evropských přístavů, díky čemuž je kontejnerová přeprava ještě efektivnější. Spolu s možností expedovat různé typy kontejnerů se Vám dostává do rukou báječná příležitost, jak se vypořádat s transportem větších objemů nákladů na delší vzdálenosti. K tomu všemu nabízí spediční společnost Emons následující výhody:

  • Pobočky napříč celou Evropou
  • Možnost sjednání transportu z pohodlí kanceláře
  • Zázemí spediční firmy s dlouholetou tradicí
  • Profesionální jednání a možnost odborného poradenství
Kontejnery vládnou transportu
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here