ClkerFreeVectorImages / Pixabay

Chtěli byste pracovat na letišti? Je pro vás letiště místem, kde by se vám líbilo, protože v sobě má něco, co jinde nenajdete? Jak si najít práci, abyste mohli pracovat na letišti? Na letišti je místo pro velký počet oborů. Od uklízeček, po piloty, takže práci je tam téměř pro každého.

Většinou se po vás bude chtít znalost cizího jazyka a to alespoň jednoho aktivně. Na pozice, kde dochází ke kontaktu s klientem, je nutné minimálně jeden světový jazyk ovládat. Pak je také nutné ovládat světový jazyk pro komunikaci s letadlem.

Co se týká pracovních míst je jich na letišti velké množství. Můžete zde prodávat letenky, občerstvení, oblečení, parfémy, můžete pracovat v casinu, ve fast foodu, v kavárně a podobně. Dále pak máte možnost pracovat přímo pro leteckou společnost, odbavovat letenky, pracovat jako kontrola pasažérů i zavazadel.

Další možnost je být letuška, steward, nebo pilot. Tyto pracovní pozice již vyžadují určité vzdělání, kterým si letecký personál musí projít. Samozřejmě se jedná o místa dobře placená. Jaká jsou aktuální pracovní místa na letišti najdete zde: http://cah.jobs.cz/prgaero/.

Pokud vám žádné z nabízených míst nevyhovuje, sledujte stránky pravidelně, protože volná pracovní místa se neustále obměňují. Pokud nevíte, co která pozice znamená, stačí jen rozkliknout a hned se dozvíte podrobnější informace.

Pokud vás inzerát zaujal, můžete na něj pomocí tlačítka odpovědět, zareagovat a čekat na to, až budete vyzvání k výběrovému řízení. Můžete vyzkoušet hned několik nabídek najednou a přihlásit se na více výběrových řízení. Budete mít tak větší šanci se na letiště dostat.

Jak pracovat na letišti
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here