Amsterodam patří mezi nejnavštěvovanější evropská města. Tisíce turistů sem ročně míří za zábavou a unikátní atmosférou města. Láká vás Amsterodam a líbilo by se vám koupit letenky za „hubičku“? Zjistili jsme pro vás, jak je to možné – a pozor – za nízké ceny se do Amsterodamu létá i z Prahy!

Kolik za letenku do Amsterodamu zaplatíte?

Amsterodam a Prahu od sebe dělí téměř 900 km. Vyrazit na cesty autobusem je jen pro otrlé, protože se jedná o několikahodinovou jízdu a navíc nikdy nevíte, zda neuvíznete někde v zácpě. Vynikající zpráva je, že do nizozemské metropole létá z Prahy hned několik společností. Jsou to nízkonákladové Smart Wings a easyJet, pravidelné spoje nabízí i Czech Airlines.

na4ev / Pixabay

Konkurence více společností na jedné lince je vždy zárukou, že bude možné sehnat letenky za akční ceny. Na lince Praha – Amsterodam se to děje velmi často. Někdy se dokonce cena zpáteční letenky Amsterodam – Praha dostane i pod 2 000 Kč.

Kde je najít?

Spolehlivým způsobem, jak mít jistotu, že vždy nakoupíte letenku za nejvýhodnější cenu, je využít portál Levneletenkyzprahy.cz. Web sleduje nejlevnější ceny a současně dává přehled akčních nabídek. Žádná levná letenka vám proto nikdy neunikne. Na portálu se nachází seznam akčních letenek z Prahy i z letišť mimo Prahu do evropských i světových destinací. Stačí si vybrat cílové město a okamžitě zjistíte, jakou nejnižší cenu za letenku zaplatíte.

Najdete zde i registrační formulář – stačí do něj zadat vaši e-mailovou adresu a pravidelně budete dostávat zprávy o akčních letenkách. Prostřednictvím portálu Levneletenkyzprahy.cz je možné si zařídit i cenově výhodné ubytování.

TIP: Pokud se rozhodnete pro Amsterodma, neupínejte pozornost jen na toto město. Díky jeho strategické poloze je možné se vydat na návštěvu dalších nádherných evropských města jako je Rotterdam, Haag či belgické Antwerpy nebo Brusel.

Hledáme levné letenky do Amsterodamu
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here