Nestihli jste včas vybrat dovolenou nebo byste rádi ušetřili nějakou tu korunu, a tak jste se rozhodli pro last minute zájezd? Přestože vybírat dovolenou den či dva před odjezdem je pro mnoho lidí nepředstavitelný stres, dá se to zvládnout, navíc díky slevám, které jsou často i 70 % z původní ceny, to stojí za to zkusit.

Pokud už se porozhlížíte po last minute zájezdu, počítejte s tím, že odjet můžete klidně ze dne na den. Ještě před tím, než se rozhodnete pro odjezd do země, kam je podmínka platný pas, přesvědčte se, že ho platný máte. Myslete ale i na věci, které se zdají být maličkostmi, zkontrolujte si zda máte v pořádku kufry, opalovací krémy, připravte si věci, které si chcete vzít sebou, zajistěte si odvoz na letiště, vyměňte si peníze.

Radujete se z výběru zájezdu do špičkového hotelu vzdáleného jen několik metrů od pláže s all inclusive, navíc se slevou díky nákupu na poslední chvíli? Než se rozhodnete dovolenou opravdu objednat a zaplatit, ještě se na chvíli zastavte a pro jistotu si ověřte cenu podobného zájezdu u jiné cestovní kanceláře. Pokud je vše v pořádku, před samotným podpisem si pečlivě přečtěte smlouvu, abyste později nebyli překvapeni termínem placení, odjezdu a příjezdu nebo konečnou cenou zájezdu.

I když se vám nabízené zlevněné dovolené mohou zdát perfektní a máte ji chuť bez váhání objednat, než to uděláte, zaměřte se ještě na pár důležitých detailů. Především si zjistěte serióznost poskytovatele zájezdu, zda má pojištění pro případ krachu nebo jak také postupuje v případě reklamací. Najděte si také zápis do obchodního rejstříku a fungující kontakt.

Ať už je to jak chce, pokud budete dobře připraveni a nachystáni můžete mít v podstatě nádhernou dovolenou za minimální cenu. Sice na poslední chvíli a ve spěchu ale i přes to může být velmi krásná a nezapomenutelná.

Dovolená Last Minute
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here