20141121215544Minimálně jednou či dvakrát do roka většina z nás řeší dovolenou a s ní spojenou cestu na a z letiště. Můžete se přepravit vlastním automobilem, jenomže nejenže budete za parkování platit, ale také si pobyt v pohodě neužijete, protože vám tu a tam vyvstane na mysli otázka, jestli je váš vůz v pořádku a jak bude vypadat, až jej po deseti dnech uvidíte.

Vyhněte se nervozitě před odletem i v průběhu zájezdu a využijte služeb autopůjčovny, která dopravu na / z letiště zajistí levněji než taxi.

Reprezentace vaší společnosti

Stejně dobře vám autopůjčovna poslouží v situaci, kdy budete chtít pozitivně zapůsobit na vaše důležité obchodní partery. Z letiště i zpět k letišti je můžete nechat odvézt luxusními vozy, jejichž profesionální řidič bude oblečen do slušivé uniformy, nebude chybět dokonalé chování a příjemný přístup.

Automobily jsou čisté, udržované, bez polepů či dalších označení, jsou tedy plně diskrétní.

Přeprava většího počtu osob

V případě, že odlétáte na dovolenou s přáteli a jejich dětmi, museli byste jet více vozy, nebo objednat alespoň dva taxíky. Mnohem levněji vás vyjde využití dopravy dodávkou, která je pro přepravu většího počtu osob určena. Pojme až devět osob! Po příletu vás zase dopraví zpět domů. Přistavení vozu na letiště spolu s řidičem je zdarma!

Stejně tak půjčovna dodávek umožňuje půjčit si vůz na více dnů a odjet s rodinou či přáteli pohodlně třeba lyžovat na hory. Ve výbavě nechybí rádio, CD přehrávač, klimatizace, 4x airbag či el. okna. Po návratu si od vás automobil zdarma odvezou (v rámci Prahy). Velkou předností je i skutečnost, že vůz můžete mít již do 1 hodiny od potvrzení objednávky.

Přenechejte i vy starosti s přepravou na a z letiště spolehlivé a zkušené autopůjčovně a vychutnejte si v klidu přípravy na odlet a celou dovolenou.

Díky autopůjčovně přepravíte spolehlivě na letiště vaši rodinu i důležité obchodní partnery
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here