Léto je v plném proudu a mnozí balí věci na dovolenou. Ale to bývá často obtížné, protože ženy mají strach, zda mají všechno, a co je vlastně to správné, aby byly na fotkách pěkné a mnohé další. Tak například, co se nosí na pláži?

Co si obléct na pláž?

Mnoho žen neví, co si vzít na pláž na plavky. Protože vzít si pěkné kraťasy a tričko, které se potom budou povalovat v písku, je škoda. Ale zároveň je hloupé jít jen tak v plavkách, protože žena si pak připadá hodně odhalená. A tuto komplikovanou situaci může vyřešit třeba šátek anebo tunika.

Šátek, který nezakryje nic a zároveň všechno

Když se budete procházet po pláži, uvidíte mnoho žen, které na sobě budou mít různě namotaný šátek. Mít doma velký plážový šátek je rozhodně výhoda, protože z šátku můžete vytvořit mnoho kousku oblečení, takže můžete být každý den jiná. Jeden den z plážového šátku můžete vytvořit sukni, druhý den jej můžete ovázat kolem krku a budete mít na sobě sexy šaty a třetí den jej můžete přes sebe ledabyle přehodit a uvázat na jednom rameni a máte provizorní tuniku. Každopádně má to více využití. A samozřejmě si také můžete vybírat z velké škály barev.

Jsou ženy, které plážový šátek vybírají ve stejné barvě jako plavky, jiné rády experimentuji a vybírají si extravagantní kousky. A také je originální mít více barev šátků, abyste byla opravdu jiná. Navíc plážový šátek je lehký a skladný, takže jich uvezete mnoho.

Místo šátku tunika

Pokud nehovíte trendu plážového šátku, můžete si namísto jeho koupit tuniku. Ženy, které dají přednost tunice, to dělají proto, že je to kus oblečení, který již má nějaký tvar a nemusí řešit, jak má ráno šátek uvázat, což se mnohým zná velmi praktické. Ale podstata věci je stejná, tunika na léto je velmi často průhledná, takže vypadá jako plážový šátek, avšak jsou i kousky, který mají jiný materiál, což připomíná šaty, a proto je to pro některé ženy také lepší volba.

Samozřejmě, že tak jako šátek má mnoho kombinací, tak i tuniku můžete vybírat z mnoha. Dokonce je tunik ještě více druhů, protože jsou krajkované či pletené, což u šátků není tak časté.

Kde mohu tento kousek na pláž zakoupit?

Ať už se rozhodnete pro tuniku či plážový šátek, tak obě dvě varianty byste měli klasicky koupit v kamenných obchůdcích. Anebo když si půjdete koupit nové plavky, abyste se drželi letošního trendu anebo protože staré dosloužily, tak si zde rovnou k plavkám vyberte tuniku či plážový šátek, který se vám bude líbit, a můžete vyrazit na pláž.

Tunika či plážový šátek by měly být součástí i vašeho šatníku, protože je to vhodný a praktický kousek na pláž.

Co si obléct na pláž?
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here