Cestování nemáme v oblibě jen v létě, ale i na podzim, v zimě a na jaře. Právě teď si spousta rodin a párů užívá cest do teplých krajin, nebo poznávacích zájezdů na prodloužený víkend. Ať už jedete mimo domov na krátkou či delší dobu, nezapomeňte na kvalitní cestovní pojištění. V nečekaných situacích se pro vás stane nezastupitelným a užitečným pomocníkem.

Vyřiďte si cestovní pojištění online a rychle

Jestliže navštívíte internetové stránky Srovnejto.cz, rychle a přehledně zjistíte ceny cestovního pojištění od kvalitních a prověřených pojišťoven z našeho trhu, jako např. Wüstenrot, Allianz, AAA Assistance, Slavia pojišťovna a jiné.

Srovnání cestovního pojištění probíhá u 11 pojišťoven, k dispozici je sleva až 50%, již za dvě minuty můžete být pojištěni, a to bez nutnosti podpisu a tak si jej můžete sjednat i v den, kdy budete odjíždět. Prostřednictvím vaší e-mailové adresy ihned obdržíte všechny dokumenty, platba vás také nezatíží, využít můžete online zaplacení prostřednictvím PayU.

Ciťte se v bezpečí a užijte si zaslouženou dovolenou

Nejenže si sjednáte nejlevnější cestovní pojištění, ale získáte záruku, že se budete moci oddávat v pohodě a naplno vytouženému volnu. Stejně tak se vám bude hodit při pracovních cestách, školeních, výměnných pobytech a jiných. Cestovní pojištění vám pomůže nejen v případě, že budete potřebovat lékařské ošetření, ale také při ztrátě zavazadel nebo jiné škodě.

Prostřednictvím stránek Srovnejto.cz si každoročně vyřídí nejvýhodnější cestovní pojištění velké množství cestovatelů. Srovnejto.cz získalo ocenění Spolehlivá firma 2015 od databáze firem zivefirmy.cz, která je u nás jednou z největších.

Cestujte bez obav z možných nástrah právě díky cestovnímu pojištění. V případě nemoci či jiné nečekané události se vám jeho sjednání velmi vyplatí.

Chystáte se na cesty? Nezapomeňte na cestovní pojištění a ušetřete za ošetření či ztracená zavazadla
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here