Všichni, kdo jezdí na dovolenou či služební cesty letecky dříve či později zjistí, že s jejich zavazadly se na letištích nezachází zrovna v rukavičkách. Mnozí si proto batožinu balí do fólie, aby ji ochránili, příp. si ji před odevzdáním fotí, aby mohli uplatňovat náhradu škody poté, co si ji po přistání na daném místě vyzvednou. Tohle jsou opatření, které mohou pomoci, mnohem jednodušší je ale pořídit si cestovní zavazadla od kvalitního výrobce. Ten totiž zná požadavky, které musí kufry splňovat, aby uspokojily nároky cestujícího a vydržely i nešetrnou manipulaci během přepravy.

Vsaďte na kvalitní značku. Budete spokojeni.

Jestliže se mezi značkami zavazadel nevyznáte, určitě oceníte radu nebo doporučení. Velmi dobré zkušenosti klientů vykazují kupříkladu zavazadla značky Samsonite. Jde o kufry s vysokou odolností, jež vás potěší jak svým designově povedeným provedením, tak samotnou precizní výrobou. Jde o jednoho z prvních výrobců cestovních zavazadel, jeho tradice sahá do roku 1910. Jeho kufry jsou hezké, lehké a velmi odolné. Vybírat můžete jak skořepinové kufry, tak látkové, ale i příruční tašky, dětská zavazadla či kosmetické taštičky.

Skvělou volbou jsou i zavazadla American-Tourister. Jsou cenově dostupnější a srovnáme-li poměr ceny a kvality, dospějeme ke skvělým výsledům. Cílem této značky je uspokojit nároky celé rodiny s ohledem na kvalitu, nízkou váhu a přijatelnou cenu. I tady je tradice na trhu dlouhá a dokazuje spokojenost uživatelů, kteří se rádi vrací. Sahá do roku 1933. Pořídit si můžete množství různých barevných variant látkových i skořepinových kufrů, cestovní tašky, batohy i brašny na notebook. amto0819_01_vivotec-spinner-55cm-20inch-hot-pink

Kde nakupovat?

Kufry a ostatní typy zavazadel a tašek uvedených značek najdete v českém obchodě Delmas. Jde o oficiálního českého prodejce těchto značek, jež byl založen v roce 1992. Zakládá si na tom, že nabízí zboží kvalitních značek, ale také na prvotřídním zákaznickém servisu, je proklientský a bez jakýchkoli otálení řeší jak dotazy zákazníků, tak objednávky nebo příp. reklamace.

Zbavte se obav z cestování způsobených starostí o zavazadla. Pořídíte-li si kvalitní kufry, budete si jisti, že je vaše batožina v bezpečí a kufry zvládnou mnoho let cestování bez toho, aby pocítily znatelnou újmu.

Cestování s kvalitními kufry se vám vyplatí
Hodnocení článku

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here