Nové způsoby, jak ušetřit více na letenkách

Chcete poškádlit letecké dopravce a získat letenky za směšně nízké ceny? Víme, jak na to! Dovolená na Kubě už pro vás nebude problém.

Nyní zažíváme zlatý věk létání.

Lowcostoví dopravci otevřeli tento druh cestování mnohem většinu okruhu lidi než kdy dříve. Levné letenky si dnes může dopřát skoro každý. Rázem máte celý svět jako na dlani.

Létání si může dovolit téměř každý

Dynamicky rostoucí letecká doprava je nejlépe patrná na oficiálních statistikách pražského letiště. Zatímco v roce 2009 bylo odbaveno 11,6 milionů cestujících, tak v loňském roce už číslo dosáhlo 15,4 milionů osob. Z Prahy dnes doletíte bez přestupu do více než 120 destinací.

Je libo prodloužený víkend v Dubaji nebo exotická dovolená na Kubě?

 

Roste také počet osob využívající nepřímé lety. Díky vyhledávačům letenek, jako je třeba české Kiwi.com, si můžete snadno naplánovat cestu z jednoho konce světa na druhý. Kiwi navíc umí sám vyhledat další letiště v okolí a dokonce vám poradí, v jakém termínu jsou letenky nejvýhodnější.

Získejte letenky za nejnižší ceny na trhu

Chcete znát tajemství, jak pořídit letenky výhodněji, než kdy jindy?

Vstupte do nákupního klubu Tipli a celý svět máte rázem dostupnější. Tipli vám za každý nákup letenek vrátí část peněz. Odměnu získáte, jak u leteckých společností, tak i při nákupu letenek na Kiwi.com.

Jak můžete sbírat odměny za nákup s Tipli i vy?

Stačí se jen před nákupem letenek přesměrovat na stránky leteckých společností přes speciální odkaz, který najdete na Tipli. Tímto krokem systém pozná, že má přiřadit odměnu právě vám. Tipli vám pošle odměnu do 48 hodin od nákupu. Jak je to možné? Letecké společnosti jsou ochotné platit za získaného zákazníka provizi, kterou vám Tipli obratem pošle zpět.

Odměna ale neplatí jen na nákupy letenek, ale na jakýkoliv nákup na internetu.

Máte strach z létání? Tipli vás odmění také za nákup lístků na autobus u dopravce Flixbus. Tím to ale nekončí. Odměnu získáte i za nákup stylového oblečení, nového kufru nebo cestovního pojištění.

Nejlepší nákupní klub na českém internetu

S Tipli je radost nakupovat. Díky tomuto jednoduchému triku každý měsíc ušetříte i tisíce korun.

To ale není vše. Tipli vám přináší také exkluzivní slevové kupóny a slevy do vašich oblíbených obchodů. K tomu jako člen nákupního klubu získáváte přístup k online akčním letákům a magazínu Tipli, který přetéká nákupní inspirací.

Kolik stojí členství v nákupním klubu Tipli? Ani korunu. Tipli je a bude zdarma, proto neváhejte a registrujte se v nákupním klubu Tipli hned teď.


 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *