Nepodceňujte cestovní pojištění

Každoročně se stále větší počet lidí vydává na dovolenou nebo na některý ze zájezdů do zahraničí a každá cesta s sebou nese jistá rizika. Zatímco u nás platí všichni lidé zdravotní pojištění povinně, pro zahraniční cesty to neplatí. Cestovní pojištění sice není povinnost, ale rozhodně je to jedna z velmi prospěšných pojistek. Zároveň je to to nejmenší, co můžete udělat, abyste si dovolenou užili v klidu a nemuseli se strachovat s žádnými nečekanými problémy. Za pár korun na den si tak můžete zaplatit ochranu vašeho zdraví, ale rovněž také majetku a zavazadel.

Jak vybrat cestovní pojištění?

Ovšem musíte si dát pozor, aby cestovní pojištění zahrnovalo vše potřebné. Mnohdy je totiž potřeba za některé nadstandardní služby zaplatit navíc. To nejběžnější pojištění zahrnuje výlohy za léčení v cizí zemi a měl by v něm být zahrnut i transport do nemocnice. Některé slušné pojišťovny mají už i v základním balíčku asistenční služby, které zahrnují telefonickou pomoc a tlumočení. To je ale již skutečně vše. Pokud tedy například víte, že se na dovolené budete věnovat adrenalinovým sportům, musíte se připojistit zvlášť. Stejně tak zodpovědnost za škodu, kterou byste svým chováním způsobili, nemusí být součástí běžné pojistky. Téměř vše jde ale připojistit a nemusíte se bát, ani v takovém případě se nejedná o závratné sumy.

Cestovní pojištění AXA

Pokud se tedy v nejbližší době chystáte vycestovat do zahraničí a nehodláte raději nic podceňovat, určitě navštivte internetové stránky společnosti Axa Assistance, kde si během chvilky, a navíc online z pohodlí vašeho domova můžete sjednat výhodné cestovní pojištění. Jednoduše zadáte termín odjezdu a datum návratu, následně si vyberete variantu podle toho, co všechno chcete pojistit a případně připojistit, vyplníte své osobní údaje a potom už jen provedete platbu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *