Exotickou dovolenou vám na míru naplánuje CK Monoi

Evropa je poměrně rozmanitý kontinent ukrývající nespočetné množství zajímavých míst. Pokud však prahnete po nádechu exotiky, musíte vyrazit daleko za hranice Evropy. Zorganizovat výpravu na Maledivy, Madagaskar či Mauritius opravdu není jednoduché, a proto se raději svěřte do rukou cestovní kanceláře Monoi, která se specializuje výhradně na neobvyklé destinace.

Co si představíte, když se řekne „exotická dovolená“? Zřejmě vás okamžitě napadnou Seychely, Srí Lanka, Thajsko, Vietnam či jiné země tisíce kilometrů vzdálené. Cestovní kancelář Monoi na tuzemském trhu působí od roku 1996, přičemž od samotného zrodu plánuje zákazníkům zájezdy na míru.

Za exotikou i v zimním období

Omán, Japonsko, Jihoafrickou republiku, Zanzibar, Fiji či Francouzská Polynésie vás uchvátí i v zimním období. Sice v České republice padá sníh, nicméně pokud si vyberete některou z uvedených zemí, můžete odletět za sluníčkem. Co takhle oslavit v letošním roce Vánoce někde v teple na písečné pláži u křišťálově čistého moře?

Pokud patříte mezi světoběžníky, zřejmě jste už navštívili takové Řecko či Španělsko, ovšem za skutečnou exotikou musíte odletět trochu dál, klidně až do Karibiku.

Dobrodružství na každém kroku

Zřejmě jen tak od někoho neuslyšíte, že se v letošním roce vydá na dovolenou do Nepálu. Jedná se o zemi, do níž příliš mnoho českých turistů nemíří. Jestliže však hledáte opravdové dobrodružství, na které budete dlouho vzpomínat, a ptáte se, kam na dovolenou, Nepál je ideální volbou. Cestovní kancelář má v zemi dokonce svého partnera, s nímž prozkoumáte úžasné Himaláje křížem krážem.

Změňte kontinent a nezůstávejte pouze v Evropě. I taková Asie, Afrika či Amerika má skutečně co nabídnout. Cestovní kancelář Monoi vám bez problémů naplánuje dovolenou snů.

 

Hodnocení článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *