Láká vás Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova a Šalamounovy ostrovy a rádi byste poznali Oceánii? Nejlevnější letenky Praha – Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova na letiště Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova Airport můžete mnohdy sehnat za akční cenu. Akční letenky mohou být levnější než dovolená v ČR. Většinou vychází levněji nákup zpáteční letenky oproti nákupu letenky zvlášť tam a zpět.

Pokud se chystáte navštívit Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova, je pro vás cílovým bodem letiště Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova Airport. Při výběru letenky jej naleznete pod kódovým označením SCZ.

Objednat nejlevnější letenky Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova z Prahy
 

Kde leží Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova

Na následujícím obrázku naleznete mapu se zobrazením letiště Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova Airport ve vztahu k městu Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova.

Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova – počasí

Vysvětlivky ke kódu letiště Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova Airport

Co znamená zkratka SCZ? Letiště mají své kódy. FAA kódy pro letiště v USA a nebo IATA kódy pro všechna ostatní letiště. Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova Airport naleznete také pod ICAO kódem AGGL.

A jaký je tam čas? Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova patří pod časové pásmo Guadalcanal a proto je zde rozdíl +11 hodin proti UTC.

Objednat nejlevnější letenky Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova z Prahy

Levné letenky Praha – Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova na letiště Santa Cruz/Graciosa Bay/Luova Airport
Hodnocení článku

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here