Aby byl tým na MS v hokeji 2016, je třeba nejenom to, aby byl složený ze špičkových a zkušených hráčů. Je třeba také to, aby za ním stáli i zkušení a velmi dobří trenéři. Jak tomu bude u nás?

Právě trenér je tím hlavním mužem, který má vliv nejenom na nominaci týmu jako takového, ale často i na tom, jak se mu bude dařit. Právě trenér také musí často řešit všechny případné komplikace, které mohou nastat. A kdo je tím trenérem, který bude na naší lavičce k dispozici po všechny utkání, v rámci hokejového šampionátu? Bude to Vladimír Vůjtek, od kterého logicky většina fanoušků očekává to, aby podal skutečně špičkový výkon a dokázal dovést naše hráče nejlépe k některému z drahých kovů.

Trenér bude mít na MS v hokeji 2016 i řadu asistentů

I ti jsou nedílnou součástí realizačního týmu, na který mnohdy také plně spoléháme. Právě samotní asistenti jsou pravou rukou trenérů a tak se starají o plnění jeho příkazů, stejně jako o desítky dalších věcí. A kdo bude na naší lavičce po dobu MS v hokeji 2016? Budou to jména, jako například Jaroslav Špaček, stejně jako to bude Neméně známý Jiří Kalous, u kterého jsou jistě patrné velmi četné zkušenosti. Chybět by neměl ani Petr Jaroš, který má roli ještě zajímavější, jelikož se nejedná přímo o asistenta, protože tento muž je trenérem našich brankářů a věnuje se tomu, aby se všichni dostali do té správné formy.

Kdo dále bude na MS v hokeji s naší lavičkou spojený?

Výše jsme si uvedli několik klíčových jmen. Je jich ale více a tak se podívejme i na další. Je totiž jasně patrné, že lidí, kteří musí být k dispozici, je skutečně více než dost. Jedním z takových je například i Radovan Sakaláš, který je hlavním fyzioterapeutem našeho národního týmu. K dispozici mu na MS v hokeji ale bude také Denis Havel, který má taktéž zajímavou funkci. Je to takzvaný videokouč, který má za úkol probírat zápasy a chyby v nich. Chybět nesmí ale i odborná zdravotní pomoc. A z toho důvodu je členem našeho týmu také Tomáš Vyskočil, který je hlavním lékařem naší reprezentace.

Kdo bude stát za naším týmem na MS v hokeji 2016?
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here