easylondon-ubytovanie-v-londyne-18

Zažili jste nedávno něco, co vás donutilo se zamyslet nad svým životem a rozhodnout se, že potřebujete změnu? Nejlepší způsob, jak něco změnit, je nebát se, moc o tom nepřemýšlet a jednat, neboť často nás drží zpátky pouze pochybnosti. Nebojte se proto vzít sekeru a setnout.

Pokud nechcete dělat žádnou radikální změnu, potřebujete pouze na chvíli vypnout, dostat se někam jinam, zažít něco nového a inspirujícího, co by vás posunulo dál, zkuste sbalit svých pět švestek, koupit si letenku a někam odletět. Září je výborná doba na levné vycestování, neboť hlavní turistická sezóna je ve většině zemích u konce, lidé mají za sebou prázdniny a začínají se znovu plně věnovat svým povinnostem. Spousta aerolinek tak nabízí zlevněné letenky, někdy i o víc jak o polovinu, aby před koncem roku z lidí ještě vymáčkly, co se dá.

Jedná se o letenky jak na Západ, tak na Východ. Většinou platí, že Češi rádi vycestovávají na Západ, aby poznali tamější kulturu a naučili si jazyk. Obecně platí, že nejfrekventovanějšími jsou proto země, ve kterých se mluví francouzštinou, němčinou nebo angličtinou.

Chcete-li se dobře naučit anglicky, vycestujte do mateřské země tohoto jazyka. Naučit se dobře anglicky vám ale pár měsíců zabere. Nemáte-li v zásobě peníze, které by vám celý pobyt pokryly, budete potřebovat práci. Nejvíce pracovních příležitostí se nachází v hlavním městě Anglie, v Londýně, kde se to podobnými zahraničními uchazeči o práci jen hemží. Proto chcete-li si ušetřit čas a nervy, pokuste si najít práci ještě z České republiky.

Dopředu si najděte také ubytování v Anglii a Londýně. Můžete si zarezervovat jednolůžkový pokoj, chcete-li soukromí, nebo zabrat jednu z postelí ve vícelůžkovém pokoji, cestujete-li ještě s někým nebo chcete-li naopak někoho poznat.

Změňte svůj život, začněte znovu v Anglii
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here