Turecká riviéra se rozprostírá na jihu a to mezi městy Antalya a Alanya. Najdete zde dva naprosté kontrasty a to moderní svět a starověké stavby. Užijte si skvělou podívanou a také nádhernou dovolenou.

Turecká riviéra je místem, které je turisticky velmi oblíbené. Najdete tu spousty hotelů. Je zde ideální místo k odpočinku na prosluněných plážích u azurového moře. Turisté z celého světa toto místo milují a oblíbené je i námi Čechy, protože zde seženete cenově dostupnou dovolenou, která je zároveň i velmi krásná. Jde o ideální místo pro rodiny s dětmi. Zábavy je plno na každém kroku a místo je to oblíbené také kvůli nákupům, protože si zde nakoupíte levně oblečení, především pak kůži a kožešiny a výhodně pořídíte i zlato.

Středozemní moře je taktéž věcí, která láká spousty návštěvníků a je důvodem toho, že na toto místo přijíždějí. Užít si můžete vodních sportů a také sportů, které se provozují na pláži. Najděte i vy svůj vysněný kout.

Z hladiny moře je vidět majestátné pohoří Taurus. Vychutnat si můžete také projížďku na plachetnici nebo člunu, se kterým se můžete prohánět po moři.  Na Turecké riviéře je tropická vegetace, což doplňují nádherné rostliny a palmy, které zde rostou. Navštívit můžete velkou spoustu obchodů a restaurací, příjemných kaváren a další možnost je využít i wellness služeb, jako jsou masáže a podobně.

Je zde velmi mnoho turistů a přesto jsou domorodci harmoničtí a jakoby z jiné doby. Přitom je tady mnoho moderních míst.

Pokud si vyrazíte na Tureckou riviéru, tak si užijete dovolenou plnou zábavy, koupání v moři, nákupů, ale také poznání místní kultury, protože budete mít možnost užít si i výletů do okolí. Seznamte se i vy s odlišnou orientální kulturou a objevte antické památky. Turecká riviéra je rájem pro turisty. Letecky se sem dostanete za cca 3 hodiny.

Turecko a Turecká riviéra
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here