Oblast Side v Turecku je skutečně nádherné a velmi oblíbené místo, které je turisticky pro mnohé skutečnosti lákavé. Jde o přímořské letovisko v Anatolii a rozhodně svým návštěvníkům má co nabídnout.

Území Anatolie se pyšní největším amfiteátrem. Romantická část Turecka je bývalá pirátská osada, která zcela jistě neztratila na kráse a především na romantice. Užijte si procházek ruinami byzantských kostelů a svatyní. Co vás určitě uchvátí je návštěva římských lázní, což dostane snad každou ženu, která má alespoň trochu romantickou duši. Dopřát si zde můžete luxus, protože jsou vám k dispozici špičkové hotely za skvělé ceny.

Většina hotelů nabízí vyhlídku na Staré město. Místo je vhodné především pro rodiny s dětmi a to díky plážím. Ty nabízejí pozvolný vstup do moře. Pláže jsou zlatavé a moře azurové.

Ráj na zemi si určitě užijete v tureckém turistickém centru Side. Pro mladší generace je zde proslulá diskotéka, na kterou se lidé sjíždí z širokého okolí. Jde opravdu o vyhlášenou diskotéku, která v letním období funguje každý den. V bezprostřední blízkosti města se táhnou rozsáhlé citrusové, pomerančové a bavlníkové háje. Město Side leží přibližně 50 km od Antalye a je turisticky vyhledávaným místem.

Městečko má úzké uličky, v přilehlých uličkách v centru města je velké množství obchodů a restaurací. Jsou zde i bary a diskotéky.

Letiště je od Side vzdáleno přibližně 60 minut. Pokud přemýšlíte kam se vydat a láká vás dovolená, kde nuda a klid jsou na posledním místě, pak se vydejte do Side. Je tu spousty zábavy a to pro každou věkovou kategorii.

Turecko je zemí, která láká nejen cenou, ale i svou kvalitou. Pokud jste zde ještě nebyli, tak to napravte a užijte si krásnou dovolenou, která bude plná zábavy pro všechny. Nechte se zlákat dovolenou v Side. Krásné počasí je zde zaručeno.

Turecko – Side
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here