hotel-dessole-pyramisaZima je pomalu za námi a blíží se tak oblíbené jaro s následným létem. To je ten nejlepší čas pro dovolenou. Letní sezóna je již v dohlednu, ale kam se vlastně vydat? Možností je bezpočet, od vzdálené exotiky, po blízké země jako je Chorvatsko. V poslední době se však turisticky velmi atraktivní stává Turecko.

Turecko all inclusive

Oblíbenost mnohých letovisek se v průběhu let mění. Není to tak dávno, kdy jsme jezdili do blízké Itálie nebo Chorvatska. Náročnost se mění a touha poznat i vzdálenější země je samozřejmě silnější. Perfektní tip je tak Turecko. Dovolená Turecko all inclusive, to je ta nejlepší volba pro letošní sezónu.

Turecko je země oddělující křesťanský svět od světa muslimů. Kombinace orientu a exotiky. Zajímavé ceny a perfektní služby. Vysoká úroveň hotelových ubytovacích kapacit a stoupající obliba. Nemáte jedinou zkušenost? Více informací lze získat na specializovaných webech, jako je například www.cestolino.cz nebo si jednoduše ukážeme zajímavé hotely, které Vás jistě nalákají.

Hotel La Phetos

hotel-la-phetosJako zajímavý a reprezentativní vzorek může sloužit hotel La Phetos. Tento hotel byl otevřen teprve v roce 2008 a tak nabízí moderní a příjemné prostředí s prvotřídními službami. Nachází se na Turecké riviéře, oblíbené oblasti letních radovánek. Hotel je vybaven jak zajímavými možnostmi jako je možnost několika bazénů a služeb okolo, ale i animační programy pro nejmenší, miniklub, ale i masáže, různé druhy sportů a aktivit pro dospělé. Nechybí ani několik obchůdků a nákupní možnosti jsou jen 6 kilometrů od hotelu, kam Vás zaveze místní minibus. Klimatizované pokoje s telefonem, televizorem, vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo volitelnými službami navíc je samozřejmostí.

Hotel Grand Santana

Užít si all inclusive dovolenou v Turecku můžete i v hotelu Grand Santana. Tento velký moderní hotelový komplex je moderně zrekonstruován a nabízí dovolenou jak pro náročnější klienty, tak i pro rodiny s dětmi. Samozřejmě, že nechybí možnosti aktivního trávení volného času, mnoho možností jak k zábavě, ale i nákupům, moderní klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením, ale zaujme i krásná zahrada a molo pro kotvení lodí.

Turecko je moderní destinací pro trávení dovolené za zajímavé ceny. Svůj kousek ráje si zde najde jak náročný klient, tak i celá rodina s dětmi vítající raději klidnou dovolenou.

Kam letos na dovolenou? Turecko!
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here