By: Honza Soukup

Dovolená v Turecku láká čím dál více lidí. Důvodem je stále se snižující cena zájezdů, ale především stále se zvyšující kvalita a úroveň služeb. Do Turecka se můžete vydat na rodinnou dovolenou, ale i dovolenou pro náročné. V Turecku máte totiž na výběr z levnějšího ubytování, ale také all iclusive hotely. Ty potěší snad úplně každého.

Turecko to je dovolená s vůní exotiky, kterou byste marně hledali jen pár desítek kilometrů od Tureckých hranic – v Řecku či Bulharsku. Právě kombinace Evropy a exotického orientu je to, co je na dovolené zde nejpřitažlivější. Další neméně zanedbatelnou předností této exotické dovolené jsou levné ceny. Turecko je zemí velmi levnou, takže exotickou dovolenou zde pořídíte za velmi příznivou cenou i s all inclusive.

Rady na dovolenou do Turecka

Pokud jedete na dovolenou do Turecka poprvé, v žádném případě nejeďte na pas blink. Penziony a ubytování v soukromí nejsou v Turecku tak rozesety, jako je tomu v Chorvatsku. Vhodnější je proto jet s cestovní kanceláří, která všechny nezbytnosti vyřídí za Vás. Pokud si vyberete cestovní kancelář, která má zkušenosti s dovolenými této destinaci, neprohloubíte. Právě u těchto cestovních kanceláří seženete dovolenou v Turecku all inclusive.

Turecko země nevídaných možností

Záleží jen na Vás samotných, zda Vás láká jih země se Středozemním mořem, či Vás láká moře Černé, Egejské nebo Marmanské. Mnoho hotelů, kromě all inclusive nabízí i privátní wellnes ve formě vyhlášených tureckých lázní. Turecká riviéra patří mezi klasiku dovolených, naleznete zde mnoho hotelů, kde se ubytovat.

Mezi nejvyhledávanější patří dovolená v hotelu Armonia Holiday Vilage. Již na první pohled Vás zaujme moderní, designově vyšperkovaná hala. Hala má tak čistou podlahu, že se to tam doslova leskne. Kromě čistoty a příjemného personálu vám v rámci služby all inclusive nebude nic chybět.

Právě Turecko patří mezi jednu ze zemí, kde se tato služba vyplatí. V případě, že byste si jídlo a vodu kupovali sami, zaplatíte za něj více než se službou all inclusive. Zdaleka bychom si sami nenakoupili takové množství luxusního čerstvého ovoce, zeleniny a mořských plodů. Dovolená Turecko je natolik okouzlující, že už jinam nebudete chtít.

Dovolená Turecko all inclusive je na dosah všem, kdo touží po skvělém volnu!
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here