Malorka
Malorka, zdroj TipTravel.sk

Zima se s námi pomalu loučí a blíží se jaro. A to je i doba prvních větších dovolených. Přestože u nás nemusí být ještě tropické dny, proč si neudělat dovolenou někde v teple. Skvělým tipem tak může být Malorka? Proč? Hned z několika důvodů. Místo, které je vhodné jak pro mladé lidi, ale i rodiny s dětmi. Místo plné památek a skvělé přírody. Místo, kde to žije a máte se zde možnost naučit perfektně angličtinu či francouzštinu. Místo, kam se podíváte velmi levně. Najdete tohle snad ještě někde jinde?

Kombinace nemožného i překvapivého

Malorka je velmi oblíbenou dovolenkovou destinací. Tento krásný koutek světa nám nabízí tropické podnebí, skvělou přírodu a milé lidi. Celkově je tento ostrov velmi bezpečný a stává se místem návštěvy jak rodin s dětmi, tak i mladých lidí. Úžasná Malorka a to doslova, je skvělým místem pro dovolenou i v mimosezónní době. Tedy na jaře i na podzim.

Proč právě sem? Některé superlativy již byly jmenovány výše. Samozřejmě, že nabízí mnohem více. Podíváme-li se a Malorku v době, kdy sezóna ještě není, objevuje se nám skvělá možnost dovolené za opravdu skvělé ceny. A to jak cena pobytu, cena služeb na ostrově, ale i cena letenek.

Na Malorce může být draze

Malorka je ostrov. Tedy počítejme s tím, že převážně v sezóně jsou zde ceny poněkud vyšší. Bavíme-li se o době mimo sezónu, některé ceny jsou srovnatelné s tuzemskem. Obliba Malorky vzrostla v několika málo letech, kdy se i u nás začaly masivně nabízet zahraniční jazykové kurzy. Malorka je jedním z oblíbených míst, kam míří tisíce lidí z celého světa s touhou naučit se cizí jazyk.

Na co nezapomenout

I přes bezpečnost je Malorka přeci jen zahraničí, tedy nutnost je cestovní pojištění. Počítejme i s tím, že Malorka je místem s vysokými teplotami s nečekaným silným větrem. Tedy může se stát, že dopravní dostupnost nebo některé služby kvůli silnému větru nemusí být poskytovány. Jiná rizika a to ani zdravotní, zde takřka nehrozí. V místech s vyšší koncentrací lidí je nutno dávat pozor na kapesní zloděje.

Zájezdy na Malorku nabízí takřka každá cestovní kancelář. Vydejte se na Malorku třeba s tiptravel.sk nebo pro odvážnější z Vás je možno zkusit i dovolenou „na blind“.

Dovolená a studium angličtiny? Malorka!
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here