Skvělý tip na dárek pro romantiky i nadšené cestovatele

Vánoce se kvapem blíží a je nejvyšší čas přemýšlet o vhodném vánočním dárku. Ať už máte doma milovníky romantiky či nadšené cestovatele, které doma neudrží ani pár volů, máme pro vás skvělý tip, kterým jich určitě potěšíte.

Eurovíkend v Chorvatsku

Dnes už se většina dárků řeší dárkovými vouchery. Není proto ostuda, když své blízké obdaříte právě poukazem na krásný letecký výlet do Chorvatska. Dovolená plná romantiky, večeře při svíčkách i romantické procházky u západu slunce potěší vaše rodiče i sourozence a jejich drahé polovičky. Také kamarádce můžete darovat eurovíkend v Chorvatsku, možná vás bude mít radši jak sousedku.

Zcestované duše zase potěší výlety po Chorvatsku v rámci víkendu plného dobrodružství. Pošlete je za národními památkami, tajemstvím Dubrovníku či dobrodružnou plavbu lodí. Cestovní kanceláře pořádají mnoho víkendů, během kterých můžete zažít spoustu nezapomenutelných zážitků.

Kolik vás bude stát cesta do Chorvatska na víkend?

Pokud nakoupíte včas může vás tento originální dárek vyjít na pár tisíc korun na osobu. Určitě se nejedná o nějak levný dárek, ale radost jistě udělá. Pokud však chcete obejít cestovní kanceláře a naplánovat obdarovanému dovolenou na vlastní pěst, pak si připravte papír a tužku a dejte se do plánování už teď. Naplánovat levnou a atraktivní dovolenou je sice možné, ale časově trochu náročné. Bude třeba vybrat vhodnou destinaci, zarezervovat apartmán, objednat stravu, dopravu no sečteno podtrženo cestovní kanceláře nám usnadní mnoho volného času.

Líbí se vám náš tip na vánoční dárek? Jistě vás myšlenka, že právě vy byste mohli dostat dovolenou u moře láká, ovšem než zjistíte, co budete mít letos pod stromečkem a zda právě vy nepojedete v létě k moři, můžete si přečíst náš poslední článek o dovolené v Chorvatsku.

 

Hodnocení článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *