Řecko a jeho rozmanité břehy. Nezapomenutelná podívaná na průzračné moře, nekonečně dlouhé pláže, útulné apartmány, přátelské Řeky, úžasnou gastronomii. Zkrátka a dobře, neexistuje důvod, proč pochybovat o dokonalosti subtropické země jako je Řecko. Se srovnávačem zájezdů NewTravel.cz nemusíte čekat na výhodné last minute Řecko, zarezervujte si včas výhodné first minute Řecko.

Santorini, Zakynthos, Rhodos

Řecko – skvělá volba pro strávení letošní dovolené. Je jedno, pro jaký ostrov se rozhodnete, všude budou milí místní obyvatelé, skvělý tzatziki pokrm a teplé klidné moře. Ostrov Santorini vás určitě okouzlí oslnivým slunečním svitem a nezapomenutelnými západy slunce. Romantický ostrov vulkanického původu je považován za ztracenou bájnou Atlantidu a dodnes připomíná ohromnou sílu přírody. Pláže východního pobřeží s černým pískem, lávou pokryté útesy, které se svažují do moře a divoká příroda s historií má svůj osobitý půvab. Zelený ostrov Zakynthos vás opije tyrkysově modrým a čistým mořem. Na jihu a východě ostrova se nachází vybavené písčité pláže, západní pobřeží pak obklopují převážně útesy s překrásnými výhledy na západ slunce, jen na několika místech se dostanete až k moři. Na západě se také nachází nejznámější pláž ostrova Navagio s vrakem pašerácké lodi, na severu a jihu ostrova pak najdete zajímavé jeskyně, které jsou přístupné jen z lodi a stojí za to se u nich vykoupat a sem tam do některé i nakouknout. Z ostrova Thassos, přezdívaným zeleným smaragdem Egejského moře, se vám nebude chtít zpátky do reality. Pobřeží je v severní části převážně srázné s malými zapadlými zálivy. Od jihu se za krásnými písečnými plážemi táhnou řetězce kopců sahající až k zalesněným horám uprostřed ostrova. Řecký ostrov s kouzelnou atmosférou provoněnou vůní piniových hájů a moře si zamilujete ihned po příjezdu do dané destinace.

Subtropické Řecko na dosah

Zájezdy do Řecka od desítek pojištěných cestovních kanceláří ve srovnávači zájezdů NewTravel.cz z pohodlí domova. Porovnejte a vyberte zájezd dle ceny, lokality, termínu, služeb. Uzavřete si během chvilky cestovní smlouvu přímo u cestovní kanceláře online.

Za krásami Řecka
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here