Milujete golf? Dopřejte si ho i o dovolené v Řecku

V posledních letech u nás získal velkou popularitu golf. Objevila se spousta nadšenců, která tomuto sportu podlehla a tráví svůj volný čas na greenu. Není proto divu, že je dovolená plná polehávání na pláži už příliš netěší. Hledají dovolenou, na níž by se mohli věnovat i své oblíbené fyzické aktivitě. Řecko je z tohoto pohledu zemí golfu zaslíbenou. Najdete zde spoustu krásných golfových hřišť.

Odpočinek u moře se dá spojit se sportováním

Můžete si vybrat hotel kousek od golfového hřiště. Spojíte tak příjemné s užitečným. V klidu relaxovat a přitom si zároveň zlepšovat svůj handicap i během dovolené. Golfová hřiště v Řecku odpovídají obvyklým standardům a mají výborné zázemí. Kdo jednou ochutná golfovou dovolenou v Řecku, už nikdy nechce nic jiného. Pětatřicetiletý Petr hraje golf aktivně už pět let. Patří mezi vášnivé sportovce, nevydrží chvíli bez pohybu. Když mu jeho přítelkyně řekla, že by chtěla jet do Řecka k moři, moc proto nejásal. Zase nuda, říkal si v duchu. Jenže když mu přítelkyně vítězoslavně oznámila, že vybrala dovolenou v hotelu jen pro dospělé na Korfu a přitom se kousek od hotelu  nachází golfové hřiště, okamžitě si běžel na internetu tuhle novinku prověřit. A začal se těšit.

K dispozici je i servis

Golf v Řecku ho rozhodně nezklamal. Nabídka a servis dokonce předčila jeho očekávání. Zjistil, že je zajištěna dokonce i přeprava golfových bagů. Jediné, co je třeba udělat, je přepravu předem nahlásit. Navíc ho nadchla možnost golfového pojištění. Možnost pojistit si svoje golfové vybavení vám dává jistotu a klid, že ať se stane cokoli, jste krytí. I tu se rozhodl využít. Hřiště navíc bylo velmi příjemnou zelenou oázu na kopci, která nabídla nádherné výhledy do okolí. Zatímco přítelkyně si dopřála zkrášlovací procedury, on putoval s bagem po greenu. Spokojení byli oba, navíc se odpoledne mohli věnovat ještě buď koupání  nebo společným výletům. Důvodů, proč vyrazit za golfem do Řecka, je tedy spousta: široká nabídka kvalitních hřišť, výborný servis, uspokojení rozmanitých požadavků a blízkost hřišť u turistických letovisek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *