http://www.cestolino.cz/hotely/turecko/antalya/aska-lara-resort-spa/
http://www.cestolino.cz/hotely/turecko/antalya/aska-lara-resort-spa/

Jestli máte v oblibě cestování, jistě se rádi vydáte třeba k moři, na hory, nebo někam do neznáma, kde budete moci poznávat nová místa a národy. Víte však, že s rezervováním si dovolené firstminute můžete ušetřit nemalé peníze? Právě takovéto zájezdy vám budou doporučeny na internetových stránkách www.cestolino.cz.

Proč právě Cestolino.cz?

S těmito webovými stránkami najdete výhodné a kvalitní zájezdy do mnoha koutů země. Můžete díky nim navštívit Egypt a poznávat jeho velká tajemství, nebo se podívat na možnosti nabízející třeba dovolená Kréta all inclusive.

Aktuálně přináší téměř 126 000 zájezdů do více než 30 000 hotelů. Z takové bohaté nabídky si zajisté vybere i ten nejnáročnější cestovatel. Cestolino.cz prohledává a srovnává nabídky mnoha cestovních kanceláří a podle hodnocení ostatních a vašich přání sestaví vyhovující nabídku. Dá vám tip, kde si zájezd koupit a vy si jej pak jednoduše u konkrétní cestovní kanceláře koupíte.

Dovolená firstminute

Určitě znáte pojem dovolená lastminute. To je ten typ dovolené, která je „na poslední chvíli“ a vy tak odlétáte během pár dnů. Pod názvem firstminute hledejte dovolenou, kterou si objednáte s velkým předstihem. Může se vám tak stát, že už teď budete vědět, že vás čeká dovolená Turecko 2015. Vybrat si můžete třeba velmi dobře hodnocený hotel Aska Lara Resort & SPA na 8 – 12 dnů v rozmezí června – září příštího roku. Letiště je vzdáleno pouhých 12km a písčitá pláž 300m od hotelu. Pokoje mají své soc. vybavení, koupelnu, fén, klimatizaci, také minibar, telefon a satelitní TV, trezor a balkon. Lze využít WIFI připojení zdarma!

http://www.travelportal.cz/zajezd.html;jsessionid=uYbA9Tvb4GDCVmKMYluGeycd.pub2c?id=6094862121974&FS_NODE_ID=1780922659
Hotel Lindos

Nebo vás zaujme třeba dovolená Řecko 2015. Budete tak moci ochutnat vynikající kuchyni, vyhlášené tzatziki, pálenku a užijete si skvělou zábavu bujarého nočního života. Řekové jsou velmi pohostinní a vstřícní, jistě si odnesete příjemné vzpomínky a zážitky.

S firstminute značně ušetříte a budete se těšit, co vás v příštím roce čeká! Vyberte si některý přes Cestolino.cz!

Pořiďte si dovolenou v nabídce firstminute! Ušetříte nemalou finanční částku.
Hodnocení článku

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here