Čas prázdnin, pár měsíců před nimi či po nich je obdobím, kdy nejčastěji odlétáme na dovolenou a užíváme si právem zasloužený odpočinek po celoroční práci a plnění povinností. Jestliže hledáte místo, které vám nabídne krásné moře, dlouhé pláže k procházkám, skvělou kuchyni, ale i aktivity na vybití energie, k poznání něčeho, co jste zatím nezkusili, vydejte se na Krétu!

Nádherný ostrov Kréta

Ti, kdo zde již byli, vědí, že jde o místo vyhovující všem věkovým kategoriím. Dovolená na Krétě nabízí zábavu pro malé děti, dospívající mládež, dospělí i senioři. Hotelové komplexy nabízí příjemné, komfortní prostředí ubytování, kvalitní služby a péči o klienty. Můžete si užít hýčkání wellness, bohatou nabídku vodních sportů, sportů plážových, děti budou nadšeni animacemi, dětským miniklubem a po krásném dni lze navštívit některou z večerních show, na nichž to skutečně žije a mnohé další.

 Ubytujte se, prosím

Okouzlí vás moderní, vybavené a čisté ubytování v apartmánech i hotelových pokojích s možností využití jedné či dvou přistýlek. Součástí komplexů bývají restaurace, bary, bazény se sladkou i mořskou vodou, dětské bazény, obchody, wi-fi… Nebudete-li chtít, nemusíte se z něj vzdálit a přitom vám nebude nic chybět.

Nezapomeňte nic důležitého

Při balení jsou nejdůležitější doklady, peníze, pro mnohé nepostradatelný telefon a léky, které pravidelně užíváte. Pokud zapomenete něco jiného, jde o menší nebo nepodstatnou komplikaci.

Ideální je napsat si seznam věcí, které potřebujete během dne tak, jak za sebou jdou. Samozřejmě je nutné zamyslet se i nad potřebou věcí, které denně nepotřebujete a které vám budou vhod právě na dovolené. Nezapomeňte si přibalit i něco, co jste si koupili speciálně pro čas dovolené, ať už je to nová kniha, šaty, krásné hodinky Guess, které seberete-li si na dovolenou, získáte obdiv mužů i žen z všech možných koutů světa, nebo kupříkladu nový fotoaparát, videokameru či okouzlující parfém.

Vyberete-li si dovolenou na Krétě a uvidíte, že vás nadchne a vy se zde budete chtít zase někdy vrátit.

Hledáte ideální místo pro letošní letní dovolenou? Leťte na Krétu, nebudete litovat!
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here