CK Blue Style: Leťte na jedinečnou last minute dovolenou do Řecka

Patříte mezi ty, kteří dovolenou nechávají až na srpen, září a někdy i později? Máte rádi ten pocit, kdy už mají všichni po svých dvou týdnech volna a vás ta všechna krása teprve čeká? Nebo už jste na dovolené byli, ale prožili jste ji na horách a teď se chcete podívat k moři?

Ať tak, nebo tak, lákavou nabídku last minute pro vás připravila CK Blue Style. Příjemné pobyty s komfortním ubytováním v mnoha zemích za výhodné ceny jistě stojí za zhlédnutí.

Nechte se unést Řeckem

Mnoho krásných zážitků vám přichystá dovolená Řecko. Krásné čisté písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře oceňuje většina návštěvníků, ale především rodiny s dětmi a senioři. Tato země vám nabídne nezapomenutelné prostředí v živých i klidnějších oblastech, sluncem prohřáté dny se spoustou aktivit, kterými trávit volný čas, výtečnou kuchyni, kterou byste měli rozhodně ochutnat i příjemné, srdečné a usměvavé obyvatele.

Cenově dostupné last minute Řecko

Rozhodnete-li se pro tuto zemi, můžete využít nabídky Řecko last minute. Hledáte-li např. místo, které nadchne partu přátel, zamilovaný pár i rodinu s dětmi, vydejte se do oblíbeného areálu Gelina Village Resort & Spa. Nachází se v severní části ostrova Krofu v letovisku Acharavi. Centrum města je vzdáleno jen 500 m od hotelu, obchody najdete už 250 m od hotelu.

Krásná, dlouhá, písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází hned u areálu hotelu. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma, osušky si zapůjčíte za vratnou zálohu.

Ubytování v komfortně zařízených studiích umožňuje využití klimatizace, koupelny s vanou nebo sprchou a WC, fén, telefon, rádio, SAT-TV a kuchyňský koutek. Na pokoji je i minilednička. Bezpečnostní schránka je vám k dispozici za poplatek cca 20EUR/týden. Ubytovat se můžete i v apartmánech s vybavením, jako studia a navíc jednou oddělenou ložnicí.

Stravovat se budete formou all inclusive.

Vyžití najdou skutečně všichni. Jsou tady restaurace, bary, nákupní galerie, vnitřní bazén… V zahradě se nachází tři klasické bazény a bazén pro děti. V sousedství čeká skvělý aquapark Hydropolis, do kterého mají hosté hotelu vstup 5x týdně zdarma.

Děti zabaví i animační programy, dětské hřiště a miniklub. Všichni si mohou zdarma zahrát basketbal, plážový volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis a tenis. Za poplatek si užijete i kulečník, elektronické hry nebo fitness centrum. Nechybí ani služby jako masáž, vířivka, sauna, parní lázně, to vše za poplatek. Na pláži můžete za poplatek vyzkoušet i různé vodní sporty.

Bližší informace k hotelu i letovisku a další jedinečné nabídky najdete na webových stránkách CK Blue Style.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *