Existuje bezpočet cestovních kanceláří, které nabízí zájezdy do Říma. V dnešní době již však nic nebrání tomu, aby jste cestovali do Říma na vlastní pěst. Objednejte si přes internet letenky, zarezervujte si ubytování a hurá do historického centra Itálie.

Chcete na letence do Říma co nejvíce ušetřit? Hledáte levné letenky Určitě ano. Letecky.net zkusilo porovnat letenky do Říma z hlediska jejich ceny. Zaměřili jsme se na ceny největších prodejců letenek i jejich menších konkurentů. Jak si letenky do Říma vedou z hlediska jejich ceny? Čtěte dále a porovnejte s námi letenky do Říma.

letenky do Říma a jejich, se podobně u jiných destinací, liší dle mnoha faktorů. My jsme ceny letenek porovnávali na přelomu září a října 2010. Zaměřili jsme se na let bez mezipřistání, zpáteční letenky do Říma (letiště Fiumicino – FCO), co nejlevnější v uvedeném období (cestující ve věku 25 – 60 let), návrat za 7 dní. Kolik tedy letenky do italské metropole stojí? O cenách nejlépe vypoví přehledná tabulka:

Společnost Cena letenky do Říma
Letuška.cz 3258 Kč (SmartWings)
Letuška.cz 5768 Kč (Czech Airlines)
Pelikán.cz 3095 Kč (Czech Airlines)
Pelikán.cz 3858 Kč (SmartWings)
letenka.cz 3090 Kč (Czech Airlines)
Letenka.cz 3258 Kč (SmartWings)
Skyscanner.cz 2803 Kč (SmartWings)
Skyscanner.cz 3687 Kč (Czech Airlines)
Invia.cz 4858 Kč (SmartWings)
Invia.cz 5454 Kč (SmartWings)
Invia.cz 5766 Kč (Czech Airlines)
Královna.cz 4858 Kč (SmartWings)
Královna.cz 5458 Kč (SmartWings)
Condor.cz 3858 Kč (SmartWings)
Condor.cz 4658 Kč (SmartWings)

Letenky do Říma, společnosti i ceny si můžete pěkně porovnat ve výše uvedené tabulce. Nejlevnější letenky do Říma mají společnosti SmartWings a Czech Airlines.

Kde nejvýhodněji nakoupit letenky do Říma?
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here