Romantické město lásky, je rozhodně poutavé pro mnoho zamilovaných párů, ale také pro nákupní maniačky, protože právě Paříž je město, kde se narodilo mnoho módních značek. A ke všemu nabízí čas i pro kulturu, odtud nemůže nikdo přijet nespokojen.

Romantická projížďka po Seině

Pokud chcete svou partnerku dostat do kolen, tak rozhodně naplánujte výlet do Paříže a zde sedněte na loďku a nejlépe ve večerních hodinách se nechte unášet proudem řeky Seiny. Jedná se o velmi romantický zážitek, protože z loďky se vám bude nabízet krásně osvětlená Paříž v celé své kráse, což je pro mnohé nezapomenutelným zážitkem.

Kdo nekoukne na Eiffelovku, jako by v Paříži nebyl

Největší dominantou tohoto romantického města je jednoznačně Eiffelovka, kterou nesmíte vynechat. Je jedno, zda zdoláte schodiště či se necháte pohodlně vyvést výtahem, ale každopádně si musíte najít čas na to, abyste vystáli dlouho řadu a podívali se na Paříž z vrchu Eiffelovky. Mimo jiné byste také neměli vynechat slavný vítězný oblouk, který je sice postaven tak, že jej z každé strany obklopuje silnice, ale je to také jeden z hlavních symbolů tohoto města.

Krásnou památkou, kterou byste na své stezce po památkách neměli vynechat je Notre Dame. Samozřejmě, že někteří se rádi projdou i po Champs Elyseé a zejména muže bude zajímat Moulin Rouge. K Paříži patří také Mona Lisa, kterou si můžete prohlédnout v Louvru. Každopádně Louvre, stojí za to, abyste obětovali nejen pár hodin, ale nejlépe i dva dny své dovolené, protože zde máte stále co vidět a pokud tížíte k umění, tak si domů odnesete pocit, který jste nikdy nezažili. Z tolika obrazů a uměleckých děl, které zde uvidíte, budete až padat do mdlob, ale budete obohaceni a opravdový zážitek.

A teď přichází na řadu zábava

Samozřejmě, že Paříž nejsou jen památky, ale naopak večerní Paříž umí být pěkně divoká, aby uspokojila své návštěvníky každé generace. Starší lidé si mohou večer posedět u klidné hudby a kvalitní kávy v některé ze zdejších kaváren, ale mladí lidé musí do ulic. Hudba, tanec a koktejly jsou zde hlavní třešničkou večera a rozhodně se nebudete nudit, protože osvětlené ulice na vás čekají. Pokud chcete zažít něco netradičního musíte směřovat k Moulin Rouge, kde vás přivítají s různými programy. Ať už chcete vidět v akci transvestity anebo krásné holky.

Když jednou pojedete do Paříže, tak už se vám nebude chtít domů, protože zde je spousta krásných památek, ale také pořádná zábava.

Láska, móda a Paříž!
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here