Výhody First Minute

Patříte mezi ty, kdo rádi létají na dovolenou a to k moři? Pak si zakupte First Minute, protože z tohoto nákupu plyne spousty výhod pro vás.

Hned ta první výhoda je taková, že všechny hotely jsou zatím volné a vy si tak můžete vybrat přesně ten, který se vám líbí a víte, že místo v něm je stále neobsazené. Navíc dovolenou získáte za výhodnou cenu. Jediné co je třeba, je položit zálohu.

Cestovní kanceláře se předhánějí v tom, kdo nabídne cestujícím lepší podmínky a podle toho to také celé vypadá. Ceny jsou lákavé, výhodné jsou i storno poplatky, které z důvodu objednání zájezdu dopředu určitě doporučujeme. Cestovní agentury a kanceláře nabízejí k nákupu dovolené také různé dárky.

Zálohu, kterou musíte složit, však vytáhnete z peněženky tak malou, že ani nepocítíte finanční výdaj. Jedná se o cenu od 900 – 2 000 Kč na jednu osobu. Last Minute sebou nesou stresy ze situací, kdy už prostě neseženete to, co byste chtěli, něco si vyhlídnete a zároveň zjistíte, že zájezd již není volný a tak hledáte další a jiné možnosti. V tomto shonu pak můžete snadno přebrat, protože si nestihnete pročíst recenze k danému hotelu a může se tak snadno stát to, že si vyberete hotel špatný.

U First Minute máte čas na výběr mnohem delší a to právě proto, že si budete moci vybrat v klidu a mnohem déle to, kam se v létě vydáte. First Minuty trvají přibližně od ledna do února, takže nyní máte šanci si zájezd zarezervovat, pokud se rozhodnete, že si někam vyrazíte v létě.

Jestli nevíte, kam se podívat, tak volte osvědčená místa. Těmi jsou Turecko Side, nebo Alanya, Bulharsko Sunny Beach (Sluneční pobřeží), nebo Primorsko. Řecko, Lefkada, nebo Zakynthos. Toto jsou turistické oblasti, které jsou osvědčené a které lákají turisty z celého světa. Chcete-li vsadit na jistotu, pak si vyberte v těchto částech svou dovolenou. Oblíbený je také Egypt, ale přes léto je tam strašné vedro, Egypt je lepší mimo sezónu. V době, kdy u nás už je zima a teplo nám chybí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *