Bulharsko bylo místem, kam jsme směli vycestovat i za doby totality a tak tuto zemi můžeme znát ještě i z minulosti. Tenkrát jsme byli zvyklí na šílené podmínky v podobě záchodů, které se těm našim vůbec nepodobali, ubytovaní jsme byli v kempech či pod stanem a jídlo v té době také moc chutné nebylo. Přesto jsme sem létali nebo jezdili, protože jsme jiných možností příliš neměli a přesto vše se nám tu líbilo.

Bulharsko je dnes ale úplně někde jinde a dovolená zde skutečně stojí za to. Nejvyhlášenější je Sluneční pobřeží, kterému se také říká Sunny Beach. Užít si zde můžete dokonalou dovolenou plnou naprostého komfortu.

Sunny Beach

Přepych je hlavní slovo, které tuto oblast charakterizuje. Letovisko se táhne od oblasti Sveti Vlas až po Nesebar. Patří mezi hlavní rekreační oblasti v Bulharsku a je k tomu velmi dobře uzpůsobené. Těžko vám tu něco bude chybět.

V centru Slunečního pobřeží je opravdu vše – mraky obchodů, restaurací, kaváren, diskoték, služeb… Zábava je na každém kroku a pokud sem přijedete, okamžitě si toto místo zamilujete. Sunny Beach je plná nekonečné zábavy a vypadá to tu, jako by se tu snad ani nechodilo spát. Moderní vzhled.

Nádhernou a nezapomenutelnou historickou část Bulharska objevíte ve Starém Nesebaru.

Pro ty, kdož milují vodní sporty je po celém Slunečném pobřeží připraveno spousty vodních aktivit. Služby nabízejí pestrou škálu nabídek. Můžete si půjčit vodní lyže nebo se projet lodí.

Chcete se projet v koňském spřežení a vidět Sunny Beach trošku jinak, nebo byste si raději užili jízdu v mikrovláčku, kterým projedete celé Sunny Beach? Na výběr toho máte skutečně mnoho. Sveti Vlas nabízí zhlédnutí starobylého zámku či pevnosti, prohlídku lze zkombinovat s příjemnou procházkou. Toto městečko je odděleno pobřežními moly a připomíná velkou plochu zahrady.

Bulharsko a Sluneční pobřeží
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here