Chcete-li navštívit část Bulharska, která je nejoblíbenější pro Čechy a kde najdete převážně české turisty, pak navštivte právě Primorsko. Jde o námi nejoblíbenější oblast v Bulharsku, kde jsou na Čechy zvyklí, a proto není problém se zde domluvit i v našem rodném jazyce. Chcete si užít bezstarostnou dovolenou? Pak zamiřte právě sem.

Hotely nabízejí jak stravu, tak i pouze ubytování, nebo snídaně. V této části nakoupíte vše tak levně, že skutečně zvažte fakt, jestli pro vás nebude výhodnější obstarat si jídlo až přímo na místě. Ceny nejen potravin, ale i všeho ostatního jsou zde skutečně velmi nízké. Hledáte-li možnost levných nákupů, tak jste v Primorsku správně.

V obchodech i restauracích se domluvíte česky a dokonce i jídelní lístky bývají psány v češtině. Českou zde najdete i informační kancelář. Pokud si chcete připadat jako ve své rodné zemi s tím, že je tu navíc moře a kouzelná krajina, tak vyrazte do Primorska. V centrálním parku je pro vás připraven bohatý kulturní program.

Za opravdu směšný poplatek pak můžete ve dnech odpočinku navštívit místní akvapark. Hotely jsou přímo na plážích a tak si stačí vybrat ten, který vám bude nejvíce sympatický a do něj potom vyrazit. V okolí jsou potom louky s volně pobíhajícími koňmi, které můžete z oken některých hotelů vidět.

Pokud dáváte přednost výhledu na moře, tak si jistě také vyberete ideální hotel pro vás. Pokud máte rádi přírodu, tak jsou tu pro vás hned dvě přírodní rezervace. Je to přírodní rezervace Perla, kde se setkáte s chráněnými písečnými dunami a s exotickým porostem. Nedaleko odsud je pak řeka Ropotamo, kdy ústí této řeky je chráněnou rezervací Na výlet se pak můžete vydat do nedalekého městečka Kiten, kde jsou krásné, čisté písčité pláže a také se zde dobře domluvíte naším rodným jazykem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Letecky.net, Používáme WordPress (v češtině).