Ještě pořád jste si nevybrali místo, kde budete trávit letošní rodinnou dovolenou? Nebo si přejete odcestovat na poznávací zájezd s vaší drahou polovičkou, ale nemůžete se rozhodnout, kde by to mělo být?

V tom případě se nechte inspirovat lákavou nabídkou, kterou přináší CK Redok Travel – specialistou na exotiku a zájezdy plné poznávání, která je na našem trhu již od roku 1996. Jejich kvalitních služeb využívají ročně tisíce spokojených klientů, kteří se rádi vrací a jimž CK poskytuje zajímavé bonusy a slevy.

Nechte na sebe dýchnout atmosféru Nepálu

Máte-li rádi majestátné hory, jedinečný dojem ve vás zaručeně zanechá exotická dovolená ve vzdálené a nádherné zemi Nepál. Budete vtaženi do místního, zcela jiného života, než na který jste zvyklí u nás. Nepálští obyvatelé jsou velmi přívětiví a připraví vám nejen výborné delikatesy své kuchyně, ale i množství zážitků a obohacující podívanou na pro nás netradiční kulturu, zvyky…

Taktéž shlédnete nejvyšší velehory s Mt. Everestem, Chitwan – tropickou džunky s tropickými rostlinami a exotickými zvířaty, mnohé kulturní památky i modlitební mlýnky v královských městech a to vše uprostřed nezaměnitelné přírody.

Přesvědčíte se, že jsou na zemi stále místa, kde ještě nezasáhla natolik ruka civilizace a spěchu, kde lidé tráví čas jinak a kde se budete cítit neuvěřitelně dobře.

Trasa, kterou vás provede p. Petr Horák, skýtá Káthmándú, Svajambhunáth, Mt. Everest, Pašupatináth, Buddhanath, Bhaktapur, Namo Budha, NP Chitwan, Gódávarí a Pátan.

Termín pobytu je od 10. října do 19. října 2015, jde tedy o sedm nocí a v ceně jsou zahrnuty letenky, letištní taxy a poplatky, přeprava minibusy s klimatizací, ubytování v hotelu*** ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, polopenzi, výlety, vstupenky, český i místní průvodce.

Za poznáním na Sicílii

Chcete-li někde blíže, mohla by vás olovit last minute nabídka poznávacího zájezdu na Sicílii. Právě zde se ročně vydá spousta turistů díky jejímu umění okouzlit krásnou přírodou i mnoha památkami připomínající historii všude kolem. Navštívíte místa jako Neapol, Palermo, Monreale, Etna, Taormina, Syrakusy, soutěsku Alcantra, Údolí chrámů u Agrigenta, Noto, Liparské ostrovy nebo Cefalù.

Odlet je již 27. 8. a vrátíte se 6. 9. 2015, čeká vás krásných dovolenkových 8 nocí, z toho 6 nocí strávených v hotelu***.

Prohlédněte si kompletní nabídku CK Redok Travel

Stejně tak můžete zvolit země jako Anglie, Kypr, Maroko, Madagaskar, Benelux, Andorra či mnohé jiné. Prohlédnete-li si, co pro vás CK Redok Travel připravila, jaké množství exotických dovolených a poznávacích zájezdů přináší, zajisté si vyberete.

Neváhejte a rezervujte si svůj termín co nejdříve, dokud nejsou volná místa vyprodána. Nebudete litovat, CK s téměř dvacetiletou tradicí se o vás prvotřídně postará.

Vyberte si exotickou dovolenou nebo poznávací zájezd u CK Redok Travel
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here