filipiny-plazNa Filipíny se dostanete za pár hodin letecky. Budete mít pocit že jste úplně v jiném světě.Pokud dovolíte představím vám nejatraktivnější místa která jistě stojí za pozornost.

Mořský přírodní park-Tubbataha Reefs – patří ke světovému dědictví Unesco. Najdeme jej v moři Sulu.Jsou zde korálové atoly rozdělené 8 km kanálem. Jeden z málo nezničených korálových útesů.

Ostrov Mindao – je to ostrov kam není běžně doporučeno jezdit protože díky tomu že zde žije většina křesťanů se stává častým útokem islámských extremistů.Přesto je však neméně krásný nežli turisty naplněné ostrovy.Najdete zde park kde se chovají orli, krokodýlí farmu a překrásné čisté pláže.

Ostrov Boracay – Překrásné bílé pláže lemované palmami – to je Boracay ostrov snů.Místní Bíla pláž patří mezi nejnádhernějších 10 pláží světa.

Pokud se nebojíte tak můžete navštívit místní specialitu- netopýří jeskyni.

Šnorchlování na FilipínáchŠnorchlování na Filipínách

Luzon –Jedno z největších souostroví jak politicky tak ekonomicky.

Najdete jej na severu Filipín.Povrch je dost členitý.

Na ostrově naleznete dvě horská pásma- Centrální Kordilera a Siera Madre.

V severní části ostrova najdete i tzv. osmý div světa neuvěřitelná rýžová pole.

Angeles city – Město se proslavilo tím že byla postiženo výbuchem sopky.Dnes je to ráj striptýzových klubů a podobně laděných podniků.Pokud nemáte v úmyslu věnovat se touto povyražení tak si můžete udělat pěší výlet na vrcholek sopky.

A čím můžete ještě obohatit svůj program na Filipínách?

Temperamentní muži jistě nepohrdnou místním adrenalinovou zábavou – kohoutími zápasy.

Exotická dovolená na Filipínách
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here