By: Adrià Ariste Santacreu

Snem každého cestovale je navštívit neobvyklé destinace, jako jsou třeba Afrika, Asie a Karibik. Avšak tyto exotické zájezdy bývají často drahé, a proto dáte přednost levné klasice. Ale teď si můžete návštěvu atraktivních států dovolit i vy, využijete-li zájezdy německých CK.

Proč si vybrat právě německé cestovní kanceláře?

Lidé, kteří mají zkušenostmi se zařizováním zájezdů v cizině, tak vědí, že se to vyplatí. Zahraniční cestovní kanceláře nabízejí exotické zájezdy, které bývají poněkud levnější, než nabídky našich cestovních kanceláří. Navíc za lepší ceny dostanete i lepší podmínky, protože poskytují větší luxus. Bojíte se spolupráce se zahraničím? Díky společnosti Rudolf Reisen se bát nemusíte, protože odlety nejsou z Německa, nýbrž z naší Prahy, takže je velice snadné využít služby této cestovní kanceláře.

Kde se můžu s německými cestovními kancelářemi podívat?

U společnosti Rudolf Reisen, si již teď můžete objednat krásné zájezdy s odletem přímo z Prahy do velmi zajímavých destinací, jako je Thajsko anebo lákavá Malajsie, ale také Dominikánská republika, Maledivy či Srí Lanka. Na stránkách společnosti najdete nejen podrobnosti k zájezdům, ale také užitečné informace o dané zemi, kterou plánujete navštívit.

Nechci dovolenou letecky

Bojíte se létat? To není problém, protože německé cestovní kanceláře nabízí také okružní plavby lodí. Takže si užijete pohodlí na luxusní lodi a dostanete do vámi vysněných oblastí. Žádným problémem není najít si loď, která vás dopraví do Austrálie, Asie, Karibiku či spoustu jiných neobvyklých, ale velmi atraktivních míst.

Líbí se vám nabídky?

Je jisté, že nabídky společnosti Rudolf Reisen jsou velmi lákavé. Za dobré ceny si můžete pořídit nezapomenutelnou dovolenou. Pokud i vy patříte mezi zájemce  o nabídky německých cestovních kanceláří, navštivte internetové stránky www.rudolfreisen.cz anebo zavolejte na číslo 800 100 567, kde se o zájezdech můžete dozvědět více anebo si rovnou nějaký ze zájezdů objednat.

Udělat si dovolenou s německými cestovními kancelářemi, je nejen krásný zážitek, ale také radost pro vaši peněženku.

Exotické zájezdy německých CK do Asie, Afriky a Karibiku
Hodnocení článku

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here