Díky akčním cenám letenek, last minute nebo first minute příležitostem nákupu letenek je reálné pro mnohem větší skupinu lidí dostat se tam, kde by se normálně nepodívali. Stačí prohlédnout si nabídku letenek cestovních kanceláří a prodejců letenek, vybrat nejvýhodnější cenu ověřené společnosti, letenku zakoupit, sbalit se a vycestovat.

Podívejte se do Pekingu

11513334115_0e5b24b367Čína je sice velmi vzdálená, jejich jazyk není v České republice příliš známý, přesto je českými turisty čím dál vyhledávanější pro své kouzlo. Právě nyní můžete zpáteční letenky do Číny pořídit za příjemné a lákavé akční ceny. Přesné informace naleznete na tomto odkazu.

Peking vám nabídne přehlídku tradiční architektury, chrámů, domů ale také moderních hotelů spojených širokými bulváry. Toto velké město se rozkládá na ploše neuvěřitelných 16 800 km2, najdete v něm spoustu parků, velkolepých chrámů, jako třeba Zakázané město, Chrám nebes, nebo Kunfuciánský chrám.

Velmi známé je i Náměstí nebeského pokoje, které má smutnou spojitost s rokem 1989, kdy zde proběhla studentská demonstrace. Atmosféra Pekingu vás zcela jistě pohltí a odnesete si nezapomenutelné vzpomínky a pocity.

Bangkok se zavděčí mladým i starším generacím

Hledáte-li odreagování během večerního a nočního života, chcete poznat, jak to vypadá, když jsou noci skutečně světly a lidmi prosluněné, zajeďte si do Thajska. Nabídne Vám i krásné atrakce – navštívit můžete víc než staletou hadí farmu a podívat se na více než 50 druhů hadů, odběr jedu a jiných zajímavostí, dále nejvyšší budovu Baiyoke Sky Tower, která měří 309 m, nebo třeba Chatuchak, což je největší víkendový trh v Thajsku a jiné.

Cena zpáteční letenky do Bangkoku za tyto a mnohé další zážitky rozhodně stojí.

Budete-li si chtít spolu s letenkou rezervovat i hotel, jistě vás budou zajímat speciální akce ubytování. Stačí vyplnit destinaci, do které míříte, datum příletu a odletu, požadavky na velikost pokoje a zobrazí se vám nabídka hotelů i s jejich hodnocením od klientů, kteří je již navštívili.

Rozhodněte se rychle a vydejte se poznávat nepoznané, nasát atmosféru jiné kultury a poznat alespoň částečně mentalitu obyvatel jiných států.

Daleké země jsou nám díky levným letenkám blíž a zvou k návštěvě
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here