Hotel Sentido
Hotel Sentido

Cestování je fenoménem posledních let. Pokud k tomu máme finance, můžeme vycestovat kamkoliv, kam nás jenom srdce táhne. Dříve byly nejnavštěvovanějšími zeměmi pouze Chorvatsko a Itálie. Dnes láká lidi Střední i Dálný východ, Karibik a jiné, pro nás dříve nedosažitelné destinace.

Egypt láká rok od roku více návštěvníků. Pár hodin letu a jste v orientálním světě plném zajímavé historie, krásného moře a dech vyrážejícího podmořského světa. Egypt si buďto zamilujete nebo ho už nikdy nenavštívíte. Čekají zde na vás totiž velké kontrasty. Na jedné straně luxusní hotely a hned „za rohem“ mešity, staré domy a chudinské čtvrti a kupy odpadků.

Jedním z velice krásných hotelů je Sentido Oriental Dream. Je to jeden z luxusních a hodně oblíbených hotelů. Po příletu do Egypta se nemusíte obávat dalšího dlouhého cestování, protože tento hotel leží 40 km od letiště Marsa Alam. Hotel Sentido Oriental Dream je posazen do nádherné zahrady, kde přímo u hotelu se nachází široká písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody. Samozřejmostí na pláži jsou lehátka se slunečníky, osušky a také sprchy (vše zdarma). Pokoje jsou zařízeny stylově a mají klimatizaci, vlastní vanu a toaletu. Pokud byste měli zájem, tak za menší poplatek můžete mít na pokoji bar a trezor. Na vyžádání a zcela zdarma je přistýlka pro dítě.

Sentido Oriental Dream recenze hovoří za vše, pokud prohledáte veškeré recenze o tomto hotelu, budete doslova nadšeni stejně, jako spousta návštěvníků před vámi. Můžete se těšit na výbornou stravu v rámci all inclusive, jednou za celý pobyt si můžete zarezervovat například romantickou večeři s partnerem v á la carte restauraci. Dále můžete popíjet nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den.

Sentido Oriental Dream Resort můžete využívat i se zábavou pro malé a velké díky animátorům, můžete navštěvovat hotelovou diskotéku a vyžití zde najdou i sportovně založení návštěvníci.

Hotel Sentido Oriental Dream Resort v Egyptě
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here