oriental-bayČas dovolených se blíží a není na co čekat. Vybírejte si dovolenkové destinace již teď. Mezi oblíbené cíle turistů patří jistě Egypt. Země, která nabízí historické památky znám po celém světě, ale nechybí ani unikátní příroda, jedinečný podmořský svět, teplé podnebí a příjemní lidé. Vydejte se do oblasti Marsa Alam a poznejte krásu Egypta.

Marsa Alam patří mezi nejoblíbenější destinace Egypta. Čím přitahuje turisty? Tato oblast se nachází v dosahu letiště, a tedy přesuny do hotelů jsou velmi krátké. Hotely jsou rozmístěny na nádherném pobřeží, které je připraveno uspokojit všechny zájemce toužící poznat krásy podmořského života. Zároveň je ale toto místo skvělé i pro zájemce poznání památek či návštěvy pulzujícího města plného nákupních možností.

Ubytování a služby

utopia-hotelVydáte-li se do Egypta, jistě se ubytujete v jednom z oblíbených hotelových komplexů. Jejich služby jsou na velmi vysoké úrovni. Často mladý personál je připraven uspokojit požadavky klientů 24 hodin denně. Podívejme se na některé konkrétní příklady ubytování.

Oblíbeným hotelem v oblasti Marsa Alam je hotel Utopia Beach Club. Tento hotel zaujme svou rozlohou. Najdeme v okolí i rozlehlé zahrady a sportovní areály, kde si užije každý zájemce o sport. Hotel se nachází takřka na pláži, tedy koupání je otázkou několika minut. Hotel je velmi rozlehlý a tak je možno využít několik bazénů, restaurací, barů, ale i obchůdků. Hotel disponuje i diskotékou, internetovým koutkem, kongresovou místností a posilovnou. Stravování je zajišťováno formou all inclusive.

Dalším příkladem velmi nadstandardního ubytování a služeb je hotel Oriental Bay Resort. Oblíbený hotelový komplex leží v poklidné oblasti. Přístup na vlastní pláž s plážovým barem, rozlehlé bazény a zahrady a jedinečná architektura inspirována stylem Beduínů. Samozřejmě nechybí ani pokoj s vlastním sociálním zařízením, stravování formou all inclusive, programy pro děti, animační programy, sportovní vyžití, několik barů a restaurací.

Marsa Alam a okolí

Marsa Alam je místem s neomezenými možnostmi. Můžete se vydat na oblíbené výlety, jako jsou cesty lodí s možností potápění nebo chytáním ryb, dále výlety do pouště a obydlí Beduínů či návštěva pulzujícího města s nákupními možnostmi.

Egypt – exotika na dosah ruky
Hodnocení článku

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here