Hledáte spolehlivé a levné pražské taxi, které vás přiveze i vyzvedne na Letišti Václava Havla?

Image converted using ifftoanyKdyž někde letíme, kupříkladu do Austrálie, jsme velmi hákliví na jakékoli meškání či zdržení. Nervozita je na vysokém bodě stupnice do sta, dusno by se dalo krájet a nezřídka panikaříme, co jsme ještě zapomněli zabalit, vyřídit… Blíží se čas, kdy potřebujeme opustit domov a vydat se na letiště, abychom měli dostatek času na odbavení a zorientování se. A právě v této chvíli se víc než hodí, máme-li k dispozici objednané taxi s klidným řidičem, které zastaví v domluvený čas u vašeho domu a spolehlivě vás přiveze na Letiště Václava Havla v Praze Ruzyni.

Jak si objednat taxi?

Díky pokroku doby, zjednodušování a přibližování se co nejvíce zákazníkům, můžete vybírat ze dvou způsobů, jak si tuto příjemnou službu objednat.

  • Telefonicky – jednoduše zavoláte na tel. číslo 222 111 000 a domluvíte se s operátorkou na detailech pro přistavení vozu.
  • On-line objednávkou – na webových stránkách taxi-praha.cz kliknete na On-line objednávka taxi a vyplníte místo, na kterém si přejete vyzvednout. Ihned se vám zobrazí informace, za jak dlouho vás může taxi vyzvednout. Přejdete k objednávce a vyplníte cílovou adresu. Ihned se zobrazí přehledné shrnutí obou adres, předběžné ceny, délky i doby trasy. Vyplníte čas odjezdu, můžete doplnit i své přání a objednávku závazně odešlete.

Jízdu si můžete objednat okamžitě nebo využít předobjednávku na den a dobu, kdy budete potřebovat odvoz.

Proč si vybrat pro přepravu z/na pražské letiště právě Taxi Praha

Důvodů, které vás jistě přesvědčí a mile potěší, je spousta.

  1. banner-letiste-2Cena jízdného je v porovnání s běžnými přepravci až o třetinu levnější.
  2. Taxametr je spuštěn až po nastoupení klienta do vozu.
  3. Vozidlo umí Taxi Praha přistavit v zanedbatelně krátké době, bude vám k dispozici do pár minut od objednávky.
  4. Chcete-li si taxi na letiště předobjednat, můžete tak s klidem učinit. Dispečink totiž hlídá skutečnou dobu přistání letu a vůz přistavuje až v okamžiku samotného přistání.
  5. Je-li třeba vyzvednout na letišti návštěvu, nebo nějakou společnost, řidič je v příletové hale očekává s tabulkou s jejich jménem, nebo názvem firmy.
  6. Samozřejmostí je ochota řidičů s pomocí se zavazadly, nebo nástupem do vozu, vystupováním…
  7. Máte možnost kontroly účtenky i trasy, kterou jste jeli.

Využijete-li služeb společnosti Taxi Praha, připojíte se k dalším spokojeným zákazníkům, kteří se rádi vracejí, protože vědí, že se na ni mohou spolehnout po všech směrech. Řidiči jsou ochotní, příjemní, zkušení a vozidla ve výborném technickém stavu a čistotě.

Hledáte spolehlivé a levné pražské taxi, které vás přiveze i vyzvedne na Letišti Václava Havla?
Hodnocení článku

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *